Skocz do zawartości

HS 18421, 18422, 18423


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim to mój pierwszy post z góry proszę o wyrozumiałość posiadam takie autko https://pl.aliexpress.com/item/1005003563179768.html z tego co już sie zapoznałem to jest to na zasadzie hurricane grzmot itp 1/18 tylko na innym silniku. Problem się robi taki ze autko fakt Bardzo szybkie ale zużycie podzespołów jest ekspresowe półoski po paru jazdach śmietnik i moje pytanie jest takie czy są jakieś inne modele (wytrzymalsze) z których mógłbym zastąpić części? Wiem ze najlepiej by było kupić coś innego ale jednak najbardziej zależy mi na tym żeby to był ten model. Pierwsze o czym myślę wsadzić większe koła tylko teraz nie wiem czy muszę też większe kielichy długość gwintu czy można to jakoś dobrać i jak to jest np z tym hexem na 12mm kupuje i pasuje idealnie czy tez trzeba coś jeszcze dokupywać. Ostanie pytanie jaki kółka wsadzić żeby nie przedobrzyc. Jak pisałem z początku proszę o wyrozumiałość i proste odpowiedzi, dzięki z góry pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.