Skocz do zawartości

[P] Koliber


kubek85

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, mój błąd, na przyszłość postaram się bardziej trafiać z tematami :)

co do linku, widziałem już ten post( i szukałem planów) ale to bardziej fotorelacja z budowy:) stąd moje pytanie :) jeżeli ktoś je posiada to nadal proszę o przesłanie k00ba1@o2.pl (lub innego w miarę prostego szybowca np pelikan o rozpiętości około 2m) choć pewnie są chronione prawem autorskim i ich nie dostane, ale pytać zawsze można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzie w nim nic niezgodnego z regulaminem, jest wzięty z bajki przeznaczonej dla dzieci od 15 lat, jedyne co zrobiłem to użyłem opcji odwrócenia kolorów w paincie. (jeżeli moderator zwróci uwagę ze jest nieodpowiedni to go zmienię)

 

ale nie o tym miał być ten post :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzie w nim nic niezgodnego z regulaminem
bo go nie czytałeś....

6. Każdy użytkownik forum może posiadać awatar w postaci zdjęcia własnej osoby: twarzy lub sylwetki (z modelem) .

Każda inna forma graficzna awatara jest niedopuszczalna.

 

 

Chyba że jesteś Homer Simpson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Nie widzie w nim nic niezgodnego z regulaminem, jest wzięty z bajki przeznaczonej dla dzieci od 15 lat, jedyne co zrobiłem to użyłem opcji odwrócenia kolorów w paincie. (jeżeli moderator zwróci uwagę ze jest nieodpowiedni to go zmienię)

 

ale nie o tym miał być ten post :) pozdrawiam.

 

Zwracam więc uwagę na avatar.Jak już koledzi pisali jest niezgodny z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, tzn kiedyś kleiłem plastikowe modele, ale to ma mało wspólnego ;) i boje się ze nawet ten koliberek będzie "porwaniem się z motyką na słońce..." bo nie mam żadnego znajomego który mógłby mi udzielić "praktycznych" porad, zostają mi tylko fora i Wasze porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku najprościej wersję papierową powiększyć do potrzebnych rozmiarów . Pogrubi Ci wszystkie linie, ale da się przeżyć. Ja to robię czasami w punkcie na ul. Peowiaków.

Ale to inny temat, jak będziesz zdeterminowany co do budowy, pisz na pw :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.