Skocz do zawartości

Powrót po długiej przerwie


Ryba_8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ponad dziesięć lat nie latałem, wygrzebałem aparaturę i czeka mnie uzupełnianie sprzętu (i wiedzy).

Mam nadajnik HK-7X V2 (Hobbyking), muszę kupić odbiornik na Ali/banggood, i mam pytanie: czym się kierować, wybierając to? [Czyli czego nie tykać, na co zwrócić uwagę, czy mogę nowe 6,8 kanałowe do tej aparatury też podpiąć].

Drugie: Czy mogę tą aparaturę bezpiecznie zasilić z aku Lipol? Mam po narzędziach trochę ogniw. [Dołożyć stabilizator, czy nie trzeba, jak dużo ciągnie, ktoś to ma, ktoś coś wie?]

 

Trzecie pytanie klasy miękkiej: Czy możecie uczciwie polecić jakieś zajęcia z modelarstwa rc (nauka latania, budowa, technika, na początek maksymalnie różnorodne) dla niewiasty ok 10 lat w Warszawie? Pałac, gdzie ćwierć wieku temu się bawiłem jest martwy. Chodzi mi o opinię na bieżąco, od aktywnego użytkownika z dziś.

Młoda zachlysnela się właśnie moim starym samochodem, helikopterem już kręci figury, a fajnie jakieś stadne zajęcia by jej mogły pomóc. Kierunek to samoloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.