Skocz do zawartości

RCparaSKY


kaczmarsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z obecnej tu modelarskiej braci korzystał może z usług lub robił zakupy sklepie rcparasky.com? Jest to Czeski sklep z ofertą handlową dla modelarzy latających paralotniami rc.

Witryna niby aktywna, można robić zakupy, ale jakoś nie mogę złapać kontaktu z właścicielem sklepu i otrzymać informacje czy odpowiedzi na zapytania. W otrzymanym potwierdzeniu złożenia zamówienia brak informacji o numerze konta i sposobie płatności.

Proszę o opinie i informacje na temat sklepu od osób które robiły zakupy w tym sklepie.

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla potomnych dodam komentarz o sklepie.

Strona sklepu jak najbardziej aktywna. Sklep "legitny". Jedynie na emajle odpowiada nieco opieszale na drugi, trzeci dzień.

Piszą żę czas realizacji zamówienia do 4 tygodni, w moim przypadku trwało to 6 tygodni więc miałem chwile niepewności.

W ofercie mają 6 modeli paralotni. Kolorystykę glajta wybieramy wg szablonów w dowolnym zestawie kolorów. 

Otrzymujemy w woreczku model paralotni z karabinkami, komplet naprawczy (kawałek tkaniny do zaklejenia ew. uszkodzenia poszycia, 5 metrów linki, instrukcję użytkowania, opis i parametry techniczne i fakturę. 

Wykonanie glajta na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony. Z niecierpliwością czekam na warunki pogodowe aby zrobić oblot glajta.

Wszystkim zainteresowanym tematyką modeli paralotni polecam firmę RcParaSky.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.