Skocz do zawartości

Tory samochodowe RC Śląsk - otwarte i działające:)


Kornello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

  Chciałbym rozpocząć temat coś dla fanów 4 kół i więcej:) Kiedyś upalałem swój model spalinowy na torze w Częstochowie koło Galerii Jurajskiej. Sporo lat minęło, syn podrósł i chcę zabrać go na fajny tor samochodowy. Ma 5 lat i bardzo dobrze jeździ już WLTOYS 12428. Szukałem opinii i o dostępnych torach w okolicy, ale bardzo mało info o stanie, dostępności i czy w ogóle są jeszcze otwarte... 

 

Jeśli ktoś z Was ma godny tor polecenia nawet oddalony o 100km od Katowic proszę śmiało pisać.

 

Ja od siebie zaproponuję, że po filmach na YT fajny wydaje się być tor w Wodzisławiu Śląskim Trzy Wzgórza. 

 

 

Jak tylko młody się wykuruje z przeziębienia, pogoda dopisze, przyjdzie zamówiona bateria i nowe koła to jedziemy na testy i zdam relację.

 

Wiem, że blisko nas jest tor RC w Rudzie Śląskiej, ale jest on pod auta wyścigowe, bo to płaski asfaltowy tor, a jak to młody lubi kurz, skakanie, piasek. 

 

Pozdrawiamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.