Skocz do zawartości

Jaki tani i dobry balanser do tej ładowarki?


ANDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą ładowarkę:

 

http://www.waigohobby.com/products/product.php?brand=Speed&name=Delta%203%20In%201

 

Jako że nie znałem się przed zakupem na ładowaniu lipoli teraz okazało się że ta ładowarka chyba nie ma balansera :-/

 

Jaki balanser tani i dobry do tej ładowarki polecacie kupić (w polskich sklepach)? A po zakupie jak go podłączyć do ładowarki i pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do tej ładowarki nie potrzeba balansera, ma cut-off 4,2V na ogniwo. Ale obsługuje tylko 1s i 2s. Kupno balansera to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Lepiej już cywilizowaną ładowarkę kupić. Pytanie jakie pakiety przewidujesz ładować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można mieć miernik i co jakiś czas sprawdzać napięcia na celach jeśli któraś odbiega to podpiąć ja osobno i doładować, w ten sposób omijamy potrzebę balansera-ale jest z tym trochę zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgadza się, obsługuje 3s LiPo przy napięciu zasilania większym niż 13,8V, nie doczytałem tego. Wniosek z tego że ładowarka ta nie posiada przetwornicy napięcia. Tak na prawdę ładując pakiet powinieneś podpiąć również amperomierz żeby wiedzieć jaki prąd idzie do pakietu bo to pokrętło ze skalą to niewiele mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.