Skocz do zawartości

drgania


Kubix_422
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry bo na symulatorze rc  gdy latam mam takie drgania te suwaczki przesuwają się na  0.1 sekundę na samą góre i  wracają i tak co chwile ktoś wie jak to zniwelować robiłem kalibracje zdjęcie w załączniku  a na nim kreska gdzie się przesuwa na 0.1 sekundę.

Zrzut ekranu (168).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem, ale to była przyczyna, że kabel w jednym miejscu w środku miał słabe luty.

Potem problem się powtarzał i nic już nie dawało rady więc zmieniłem aparaturę do symulatora na inną, ale z tym samym kablem dobrze działa.

Chciałbym podkreślić, że mam przerobioną zwykłą aparaturę 6 kanałów i wpięty kabel w komputerze wykrywany jako v-joy. 

Zasilanie zwykłym zasilaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Miałem taki problem, ale to była przyczyna, że kabel w jednym miejscu w środku miał słabe luty.

Potem problem się powtarzał i nic już nie dawało rady więc zmieniłem aparaturę do symulatora na inną, ale z tym samym kablem dobrze działa.

Chciałbym podkreślić, że mam przerobioną zwykłą aparaturę 6 kanałów i wpięty kabel w komputerze wykrywany jako v-joy. 

Zasilanie zwykłym zasilaczem.

czyli kabel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Jaki masz nadajnik?

Musiałbyś rozkręcić i sprawdzić, czy luty nigdzie nie puściły. 

ja mam nadajnik flysky FS-I4x i kabel ten  co teraz wsyłam zdjęcie

Zrzut ekranu (169).png

ale nadajnik  dopiero co  kupiony

 

zajżałem i nadajnik raczej git

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.