Skocz do zawartości

Multiplex Commander i odbiornik Corony


wojt1125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kupiłem odbiornik Corony z podwójna przemianą RD820II i do tego kwarc Hitec z podwójną przemianą i.. nie działa;/ Odbiornik i nadajnik Mpx cm2015 są sprawne (w akcie rozpaczy wlożyłem do odbiornika kwarc na pojedynczą przemianę, zadziałało. Koślawo, ale serwa odpowiadały na ruchy drążków). No i teraz nie wiem co jest przyczyną, kanały się zgadzają, częstotliwośc ta sama, może po prostu ten nadajnik 'nie dogaduje się' z odbiornikiem z podwójną przemianą? Jesli tak, to jaki odbiornik kupić, żebym mógł wreszcie ulotnić model?:P Dziękuje z góry za pomoc. Pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też kupiłem ten odbiornik tyle, że używam (będę) go z Futabą FF9.

U mnie pierwsze próby wypadły korzystnie i również z kwarcem Hitec'a podwójna przemiana, ale były to pobieżne próby z jednym czy dwoma serwami (w zasadzie sprawdzałem serwa) i wygląda na to, że wszystko działa jak należy.

Może miałeś jakiś wadliwy kwarc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na moje oko też wszystko gra:) Stąd moje poczucie bezradności. Kwarc kupiłem wczoraj, wątpie żeby był wadliwy kwarc. Nie mam niestety innego żeby sprawdzić.

 

Edit:

Już jasne. Sprawdziłem działanie na nowszej aparaturze (Optic 6). Działa.. Widać, mój leciwy nadajnik nie chce współpracować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.