Skocz do zawartości

Protek 35 HD problem po resecie.


Tomasz Wa-wa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z Protekiem 35 hd 4s fc blitz f7 aio. 

 Dron kupiłem uzywany i ciagle walczyłem ze lata nie równo oraz kaczkuje wiec postanowiłem spisac pidy i ustawienia od znajomego co ma taki model sam lecz wszystko się wykrzaczyło. Zrobiłem reset FC i wgrałem CLI chyba wszystkie mozliwe lecz przy kazdym były jakies błedy ale pozostawiłem Cli chyba jedyne przy którym dron w miare lata.

 Problem dotyczy : brak połaczenia z odbiornikiem po usb (wczesniej mogłem wpiac usb bez baterii i laczył sie z radiem) teraz musze wsadzić baterie zeby mozna bylo cos ustawiac w betaflight. 

Drugi problem jest taki ze zanim sie odbiornik połaczy z radiem trwa to ok 10sekund to wszytskie mozliwe beepery nawalaja do momentu az sie polaczy odbiornik ze mozna zwariować wiec musiałem wyłaczyć beeper z modes. 

Czy ktoś by poradził zeby beeper działał pod switchem ale zeby nie wariował przy podłaczeniu pod baterie ede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.