Skocz do zawartości

pomoc - ustawianie pokęteł w Taranis QX7


Rekomendowane odpowiedzi

Temat dołączyłem do powitania i to był błąd, bo kto to czyta oprócz administratora. Tak więc jeszcze raz:

 

Stary człowiek i MOŻE ( ze względu na wnuczki ). Po latach powrót do zapomnianego hobby - więc wiedzy trochę ubyło. Liczę na pomoc w rozwiązywaniu problemów. Zbudowałem  drona - 7 cali, SpeedyBee F405 v3 z bogartm oprzyrządowaniem. Od strony mechanicznej i elektroniki bez kłopotów. Właściwie problem pojawił się tylko jeden z ustawieniami Taranis QX7 EdgeTX. Na suwaku S1 ustawiłem ruchy jednoosiowego gimbala ( działa prawidłowo, monitor Taranisa pokazuje wartości -100/0/100 ) Postanowiłem na drugim suwaku S2 ustawić zmianę mocy nadajnika VTX ( AKK Ranger prawidłowo działający ) Nadajnik ma 4 poziomu mocy , więc nie chcę go ustawić na przełączniku.  Niestety zgubiłem się gdzieś w ustawieniach aparatury input-mixer-output i uzyskuję wyjście 0-1500 bez 2000. Pomimo że ustawienia analogiczne jak dla kanału gimbala  ale działają jedynie połówkowo.  Na wykresie kanałów w Taranisie wartość 0-> 100 ale bez -100. Młode pokolenie patrzy a moja duma cierpi. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich ciepło niezależnie od wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.