Skocz do zawartości

Walkera Ważka


PiotrekWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem Walkery, na oryginalnym wyposażeniu model nie latał najlepiej. Postanowiłem małym kosztem namówic helika do latania. Wymieniłem silnik główny na 400 którą znalazłem w swoich zasobach ,silnik jest raczej nisko napięciowy bo na 2 lipolkach kręci naprawdę nieźle, model na 1/3 gazu już wisi. Następną zmianą była wymiana flybara na dłuższy i stalowy,wymieniłem serwa na HXT 500 ,akku z 7xAAA na 2s1p ZIPPY 800, na sam koniec lipolki dałem na sam przód natomiast 4w1 na belkę ogonową i jest cacy :-) teraz model lata całkiem fajnie jak przyjdą do mnie łopaty to postaram się o film. Zdjęcia słabej jakości bo aparat zmarł...

 

dsc00434b.jpg

 

dsc00436llr.jpg

 

edit:

Zdjęcie z body :D

dsc00440j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

walkera z malej litery, bo jestem na niego wkurzony.

Poniewaz masz taki sam, to moze mozesz mi pomoc. Moje pytanie jest nastepujace.

Czy mozna to by...le tak wyregulowac, aby nie walil ogonem na boki? Przy probie startu, zwiekszajac z wolna obroty, najpierw wali tym ogonem w jedna strone, potem w druge, a j eszcze potem w jedna i druga raz za razem. U mnie jest on uwiazany gumkami (chodzi tylko najpierw o doprowadzenie go do jako takiego stanu regulacji, potem go odwiaze).

Nie pomaga zmiana z AVCS na NOR, (regulacje serwa ogona zrobilem w modzie NOR), nie pomaga rozny stopien miksacji ogona z gazem, probowalem uzywac trymera ogona, probowalem przy roznym kacie nachylenia lopat. Nic. Czy zechcialbys mi dac lekcje jak to sie robi? Kierunek korekcji serwem od zyra jest prawidlowy. Robie te proby na slizkiej nawierzchni, jest to sklejka. Moze w tym jest powod? Moze bedac przyklejony do trawy, nie bedzie latal przy malych predkosciach, a regulacja zrobi sie tylko w tym zakresie predkosci, ktore sa naprawde uzytkowe?

Z gory dziekuje za pomoc

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak on ci moze ladnie latac - skoro zyroskop lezy poziomo i wcale nie pracuje .

Modul 4in1 musisz umiescic tak aby zyro pracowalo pionowo a nie poziomo :D - bo inaczej nie pracuje wcale .

Pozatym wszystko bardzo ladnie zrobine :D - pogratulowac smykalki do majsterkowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.