Skocz do zawartości

pozdrowienia z Mississippi


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
 Mam na imię Bill. Mieszkam w US. . Modelarzem lotniczym zajmuję się od 8 roku życia (teraz mam prawie 60 lat). W wieku około 12 do 13 lat przeszedłem od szybowców i napędów gumowych do sterownia i R/C... szybowce, a następnie samoloty o napędzie świecącym. następnie wykonał lot na pylonie, wzór, a następnie wykonał akrobacje IMAC na gigantyczną skalę.

 Obecnie interesuje mnie głównie skala lub skala jak samoloty. Fascynują mnie samoloty latające typu STOL/Bush i eksperymentuję z powolnym lataniem i budowaniem bardzo lekkich konstrukcji, aby osiągnąć skalowaną prędkość lotu i dobre maniery podczas latania z małą prędkością.

 To mój pierwszy post przy użyciu tłumacza Google, więc wybaczcie mój polski, ponieważ nie mówię w tym języku, ale dzięki Google naprawdę podobają mi się umiejętności członków forum, kreatywność i to, jak wszyscy są pomocni. Dziękuję, że mogę się przyłączyć!

Z wyrazami szacunku
Bill - (STOLit)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.