Skocz do zawartości

Czy mial ktos doczynienia z modelarskiswiat.pl ??


yoyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie czy mial ktos doczynienia ze sklepem >>> www.modelarskiswiat.pl << chce zakupic tam aparature optica ale chcial bym zapytac o opinie tego sklepu...

 

 

A i jeszcze jesli zly dzial to prosze moderatorow o przeniesienie tematu tam gdzie powinien sie znajdowac :P

 

EDIT: Zmienilem tytul - mammuth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz cena się znacznie podnosi po ostatnich kursach waluty :cry:

I w większości sklepów cena wyjściowa jest 700-800zł :crazy:

Są też inne sklepy mające jeszcze po starej cenie Optica:

http://modele.sklep.pl/advanced_search_result.php?keywords=Optic+6&manufacturers_id=&x=0&y=0

 

P.S: Modele.sklep nie takie złe jak to pisane ;) Ostatnio zamawiałem z tego sklepu za kwotę 120zł, zamówiłem w niedzielę a dostałem towar we wtorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szczepanie wyslalem do nich juz 3 meile i zero odezwu wiec zrezygnuj z tego sklepu i pojade do sklepu ktory jest w moim miescie wtedy bede mogl se towar pomacac ;p i bede mial pewnosc ze nie bedzie jakies uszkodzen podczasz przesylki czy cos w tym stylu :P

 

 

I pytanie jeszcze jedne wiem ze to bylo walkowane duzooo razy ale.. co wybrac lepiej

optica 6 czy mx-12??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.