Skocz do zawartości

Co się dzieje z produktami HITEC


BartK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak w temacie, nie mogę znaleźć sklepu z odbiornikami Optima na stanie.

Hitec na swojej stronie pisze że odbiorniki nie są wycofane. Ale jednak nie można ich na razie nigdzie dostać.

Ktoś ma jakieś info czy to się w ogóle pojawi? czy czas przechodzić na inny system?

 

Mam eclipse 7 pro, parę rzeczy z telemetrii, płytkę advanced, prędkościomierz, wariometr, nie chciałbym tego nagle zmieniać. Może ktoś zna sposób aby może ożenić to z innym kompatybilnym odbiornikiem?

Ostatecznie, na jaki system "z przyszłością" należałoby przejść, taki żeby była telemetria co najmniej z wariometrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BartK napisał:

 

Ostatecznie, na jaki system "z przyszłością" należałoby przejść, taki żeby była telemetria co najmniej z wariometrem.


Przemyśl system od frsky. Nie jest już taki tani jak kiedyś ale dostępny i w ciągłym rozwoju. Używam tandema x20s od kilku lat i uważam że jest rewelacyjny. Odbiorniki z wbudowanym wario, stabilizatorami co sobie życzysz. No i nie będziesz musieć kombinować jak bd chcieć tani odbiornik z jakimiś modułami zewn jak robią to często ludzie kupując jeti czy graupnera.

 

 

Co do hitec miałem ten sam problem, w końcu sprzedałem jak było to jeszcze coś warte. Również miałem aurorę 9 a odbiorniki tylko w używce i to w cenie nowych frsky a technologicznie przepasc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.