Skocz do zawartości

mini fly zero vs SC+wiaterek


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

czwartek,7:00, 19 marca...

Doczekali się ci, którzy mówili, że spadnę, co prawda nie tym modelem, który był tak zakrapiany słowami niewiary ale zawsze..

Gdy zobaczyłem za oknem spokój i ciszę zdecydowłem: polatamy. spakowałem model i aparaturę, wsadziłem do samochodu i w drodze do pracy zatrzymałem się na pustym polu nieopodal domu. rozłożyłem się, sprawdziłem jeszcze przed lotem wszystko i dawaj w górę, tzn przed siebie z ręki. Model leciał super, ładnie, gładko, jeden skręt, drugi, wyżej, niżej. zabawa przednia. W pewnej chwili, lecąc w moją stronę odchylił się na ogon, przyciągnąłem go do poziomu, ni z gruchy ni z pitruchy wyskoczył na mnie wściekły podmuch wiatru, modelem zarzuciło (jeśli można tak powiedzieć) przechylił się na skrzydło, niestety zabrakło umiejętności i z ja wiem -3 metrów wbił się w kępkę 0,5metrowych chwastów albo czegoś podobnego(teraz wiem, ze modelowrogiego). Jaki skutek?

: złamane skrzydło...do naprawienia ja myślę.

wydaje mi się, że SC przesunął się do tyłu, bo odkleił się odbiornik i cofnął 2cm. Z bulem serca spakowałem model i wstawiam teraz zdjęcia i tą relację. Cóż...

 

 

 

889_19032009027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widzę, że sporo kleju doszło na stateczniku pionowym (to był mój model i chyba pionowy się złamał).

Jeżeli tego nie skorygowałeś rozmieszczeniem wyposażenia, to SC już był tylny.

Odbiornik waży 5g, ale kabelki też troszkę ważą, więc SC jeszcze troszkę do tyłu i może faktycznie zaczął szaleć.

Jak będziesz go naprawiał, to delikatnie ze wzmocnieniami, bo to maluch (110g, 54cm rozp. 44cm długość) i trzeba się pilnować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.