Jump to content

[P] Prząśniczka - szukam planów


Motylasty

Recommended Posts

Mam zamiar "zdepronować" Prząśniczkę, wygooglowałem trochę zdjęć, parę rysunków, wszystko w małej rozdzielczości. Ma może któryś z kolegów jakieś bardziej szczegółowe rysunki tego samolotu. Byłem onegdaj w posiadaniu Planów Modelarskich - o ile mnie pamięć nie myli był to numer 137, niestety posiałem je gdzieś.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, wspomniane Plany Modelarskie są. Mam je zlokalizowane z dokładnością 80m2. Przyjedź, dam Ci klucz od garażu, papierowe ubranko pyłoszczelne i szukaj :-) A przy okazji, możeby jaki przedwiosenny plener fotograficzny?

Link to comment
Share on other sites

hehehe, nie czaruj Romek w temacie pleneru foto :), przejrzałem Cię, szukasz naiwnego do wiosennego posprzątania garażu. A tak na serio, czemu nie, może jakieś wspólne latanie + fotografowanie plenerów. Jestem za, a nawet przeciw jak mawiał "klasyk" poprawnej polszczyzny.

Link to comment
Share on other sites

;) jestem w posiadaniu 2 sztuk planow, jeden pod elektryka (mysle ze ten bedzie najlepszy do zaadaptowania na depron) i drugi pod spaline, ale juz zdecydowanie bardziej skomplikowany. W czwartek moge zeskanowac i wystawic do pobrania jesli bedziesz nadal zainteresowany.
Link to comment
Share on other sites

jestem w posiadaniu 2 sztuk planow, jeden pod elektryka (mysle ze ten bedzie najlepszy do zaadaptowania na depron)

 

No byłoby super, bo kombinuję do czego wstawić aparat fotograficzny i Prząśniczka wydaje mi się najodpowiedniejsza na takową okazję.

 

mam trochę podniszczone plan 1 metrowej daj adres to podeślę

Adres poszedł.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.