Skocz do zawartości

LAMA V3 - opinia o "zestawach tuningowych"


makaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj w mojej Lamie V3 wymieniłem "tuningowe" metalowe części (mocowania łopat, głowica osi wewnętrznej i zewnętrznej) na części Extreme. Mogę tylko powiedzieć, ze różnica jest powalająca. Na częsciach extreme lama ma stabilny zwis bez większych ruchów drążka. Na tych "tuningowych" trzeba było dośc mocno walczyć żeby coś takiego uzyskać. Tak więc jak ktoś chce wymienić elementy w lamie to POLECAM tylko i wyłącznie części extreme. Sam jestem bardzo zaskoczony jak stabilna jest teraz Lama.

 

Na dodatek podczepiłem jej akumulator 2300mAh i bez większego problemu go unosi i z nim lata :) Co prawda jest bardziej ociężała ale zastanawiam się ile czasu powinna latać na takiej baterii ? (Silniki mam extreme więc nie powinny się tak bardzo przegrzewać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie było to samo ale jak mi się połamały niektóre elementy to postanowiłem założyć te alu. Miesiąc mi zajeło wyregulowanie wszystkiego i doprowadzenie do względnej stabilności. Po założeniu extreme lata od razu bardzo stabilnie.

 

•Makaroni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.