Skocz do zawartości

Witam wszystkich gorąco!


Rekomendowane odpowiedzi

Chodź jestem na forum od 3 grudnia 2008 roku od 10:00 rano, dopiero teraz dokładniej zauważyłem ten dział. Sorry za takie opóźnienie ale jakoś przegapiłem poprzednio przywitać się po przeczytaniu regulaminu.

 

Nazywam się Paweł, mam 25 lat, jestem pracownikiem ochrony. Jak wiadomo polska pensja w tej branży nie jest oszałamiająca i nie mogę sobie pozwolić na szaleństwa.

 

Mimo to zakupiłem ostatnio zlina z50ls celem nauczenia się akrobatki powietrznej. Jestem młodym modelarzem - od ostatnich wakacji ale doświadczenia już trochę mam które zdobyłem wylatawszy około 6 godzin różnymi modelami.

 

Mam nadzieję że zostanę ciepło przyjęty na tym forum i nie trzeba mnie będzie często pouczać jeśli coś nie tak zrobię jak trzeba.

 

P.S. Avatara wrzucę jak zrobię sobie fajne zdjęcie z modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Cześć. Też pracuję w ochronie lecz zajmuję się elektroniką od kamer poprzez alarmy aż do radiokomunikacji.Po prawie 13 latach mam już dość tej pracy.Ja na forum napisałem pierwszy post może po 3 miesiącach od zarejestrowania się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie będę zaśmiecał forum nowym tematem tylko podepnę się pod ten.

 

Nie ma działu odpowiedniego do pożegnań to wybrałem ten.

 

Otóż z bólem serca chciałem oznajmić że kończę z modelarstwem (zanosi się na długi czas). Główną przyczyną tej decyzji są ogromne koszty tego hobby przy których moje zarobki mają się nijak. Musiałem tak zrobić aby nie pójść "na dziady". Nie kończę z nim definitywnie. Przewidziany jest powrót do tego zainteresowania kiedy moje zarobki osiągną minimum 3000 zł miesięcznie na rękę. Jak narazie nie zanosi się na to.

 

Konta nie kasuję skoro przewiduję powrót tylko od tej pory z mało aktywnego forumowicza robi się zupełnie bierny. Od czasu do czasu wpadnę na forum poczytać sobie wasze przygody z modelarstwem i powspominać sobie stare dobre czasy.

 

Aby coś fajnego zostawić po sobie wykonałem ostatni lot minimagiem z kamerą na pokładzie. Zrobiłem nawet 1 pętlę. Poniżej znajdziecie link do tegoż właśnie filmu.

 

 

A teraz żegnam się z wami modelarzami i aby wam dobra pogoda do latania dopisywała :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda...

 

Cóż, przykro słyszeć, że niestety nie każdego jest stać na "uprawianie" tego hobby.

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci osiągnięcia takiego pułapu zarobków (nie ważne czy to będą 2tys. czy 3 czy też 5) który po pierwsze pozwoli zabezpieczyć Ci wszystkie "materialne" potrzeby życiowe i żeby jeszcze coś na przyjemności zostało.

 

Powodzenia i uszy do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.