Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie wymaga modelu tylko chce sobie polatać,a dlatego oriole bo jest sporo części wymiennych

To będzie te części wymieniał a nie latał, niech kupi wyposażenie a ty użyczaj mu aparatury zanim kupi sobie swoją, jak mu się znudzi to przynajmniej weźmie jakąś kasę za sprzęt a nie zrobi ognisko na którym nawet kiełbaski nie upiecze XD Ja tak zacząłem z kuzynem, jemu się znudziło i jego sprzęt został u mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak było by najlepiej bo zakup aparatury z odbiornikiem to spory wydatek a na poczatek można iść po kosztach np kupić dzwonek towerpro, do tego rygiel za 40-50zł, 4 serwa 9gramowe i pakiet lipola. Depron kupić w sklepie typu Komfort lub podobnym gdzie są panele. Z reszta pakiet też można użyczyć ;) Ewentualnie pozyczyc wyposazenie prócz serw umawiając się że ewentualne straty w sprzęcie pokryje kadet jak się dobrze znacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o osprzęt to dobrze jest przekopać ebayowskie aukcje naszych chińskich przyjaciół. Ostatnio dopadłem silnik z reglem 30A + galanteria z 23$ z transportem. To samo tyczy się serw i pakietów. Można też odwiedzić HobbyKing (bardzo dobre ceny) lub DealExtreme.com (ceny nieco wyższe ale transport za free).

 

Co do aparatur to ostatnio na Alledrogo pojawiło się sporo Graupnerów serii MC. To bardzo porządne radia tyle że niewdzięczne w obsłudze ze względu na dość skromne wyświetlacze. Posiadają wszystkie niezbędne miksery i ustawienia a można czasem chwycić takiego poniżej stu złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego MC-12 kupiłem za 120zł i za niecałą stówę MC-14 z urwanym gniazdem anteny (poza tym sprawny). MC-16 i wyżej rzeczywiście idą w cenę ale to już mercedesy. Z resztą między Bogiem a prawdą jako początkujący pilot nie wykorzystuję nawet połowy funkcji swojej dwunastki więc i nic wyżej nie szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy sprzedażny dobry bajer to połowa sukcesu. Klient kupi wszytko pod warunkiem że uwierzy że jest to nie wiadomo co i bez tego nie potrafi się obejść, a jak do tego dołożymy niepowtarzalną okazje to na pewno ktoś się da złowić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Karolu i tak robią ludzi w bambuko a takich jest pewnie mnóstwo i jak trudno by było wejść w temat modelarstwa gdyby nie forum i sztab doświadczonych modelarzy na których rady można liczyć ,ja należę do początkujących i chętnie korzystam z rad osób doświadczonych w temacie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.