Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej Ritmann, no jak to nie wiesz jak skomentować-tak jak w opisie:

Witam. Mam do sprzedania piękny model sterowca niemieckiego wykonany z drewna.

Zapraszam do licytacji.

-piękny opis

-piękny model

-pięknie wykonany

-pięknie przypomina wszystko (rakieta, torpeda, bomba :shock: ) tylko nie sterowiec :mrgreen:

 

P.S.Nazwa sprzedającego sugeruje ze może być więcej sterowców (albo "sterowców")na sprzedaż. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a tutaj proszę prawie za darmo zabytkowy silnik spalinowy http://allegro.pl/silnik-raduga-7cm-o-mocy-0-5km-dla-kolekcjonera-i1380676564.html

 

Ja nie jestem prawdziwym kolekcjonerem więc jakby ktoś chciał to za 5 stów opchnę mu 5 sztuk :rotfl:

Masz przecież napisane :

 

JEST TO OKAZJA-RARYTAS DLA PRAWDZIWEGO KOLEKCJONERA

tak więc już wiesz za co płacisz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

napisałem do tego "pana" czekam na odpowiedz :D

 

no i mam co chciałem'

"Dnia 17-01-2011 o godz. 21:19 wkrzysztof@vp.pl napisał(a):

 

czlowieku,to model kolekcjonerski a nie dla gnojów,pozdrawiam

 

najwyższy rodzaj kultury :oops:

Straszniem ciekaw czymże to takim wyprowadziłeś z równowagi tego pana Szczepan? :mrgreen: Pytam, albowiem nie wierzę, iż mogła to być jeno próba oświecenia owego posiadacza tak zacnego ustrojstwa, które "nigdy nie było odpalane i zachowało się jak nowe" - zapewne w drogocennym pudełku, wraz ze śmigłem i zapasową podkładką pod głowicę z najczystszego aluminium z rud spod łańcucha uralskich szczytów, owiniętą w olejowany papier wprost ze świeżych modrzewi z syberyjskiej tajgi. Uffffff..., co za okaz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.