Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A co mi tam "gnój" czy nie co mi tam niech Cała Banda Forumowiczów wie że już tylko 400 i w dodatku do uzgodnienia ,ale ta aukcja będzie promowana przeze mnie :D

No i co wy kolekcjonerzy na to?

 

"Silnik do modeli na uwięzi,silnik RADUGA poj 7 cm i mocy 0,5 KM z tłumikiem silnik żarowy.Mam go ponad 25lat i nie był nigdy odpalany zachował sie jako nowy.Oczywiście to ORYGINAŁ z regulacja gaźnika i tłumikiem.JEST TO OKAZJA-RARYTAS DLA PRAWDZIWEGO KOLEKCJONERA.Silnik jak na zdjęciu.Tel 790-628-950 Cena do uzgodnienia "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...och, Wy kpiarze, albo szydercy, sam nie wiem ilu więcej; gość wie, co ma i twardo trzyma cenę...

To, że naiwny (albo bezczelny), to zupełnie inna bajka...

Wystawi jeszcze parę razy i zatrybi, że g..uano ma...

Znaczy, dojdzie do rozumu :wink:

Sam nie wiem, po co się wypowiadam w tym temacie, bo znów mnie dwóch... powiedzmy nawiedzonych, będzie ustawiać, że (być może) to modelarz z wieloletnią praktyką, tylko się, biedaczek "przejęzyczył" przy opisie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.