Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie. :evil:

Wygląda na wyciągnietego z jakiegoś odkurzacza ogrodowego. Dyskretnie pominięta fotka gaźnika, więc prawdopodobnie (99%) nie Walbro, a zwykły bębenek. Kiedyś przysłał mi super silnik lotniczy z gaźnikiem pływakowym i był ciężko obażony, że odesłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, nie bijcie - ten rodzynek nie będzie z allegro, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać...

 

Z cyklu "Jak wydać 4 stówy i rozwalić model..."

http://www.tophit24.pl/great-planes-lancair-es-ep-artf,p1889304.html?last=sklep&kategoria=14841&order=p

 

Pierwsze co mnie rozbawiło: "[...]pakiet NiMH może być naładowany nawet w przeciągu 1 - 1,5 h[...]"

No może, ale ciekawe jak długo tak wytrzyma?! :D

 

Ale to już pojechali po bandzie: "Lancaira polecamy wszystkim modelarzom bez względu na stopień zaawansowania - mającym już jednak chocby doświadczenia z oblatywania podobnych modeli w symulatorach lotniczych."

Dla chcących polatać laminatowym dolnopłatem, jako trening SZCZEGÓLNIE POLECAM grę Airfix Dogfight!

 

Idą święta, więc szykujmy się na wysyp takich cudeniek, szczególnie że ostatnio w radiu informowali, że dzieci w tym roku szczególnie chciałyby dostawać zdalnie sterowane śmigłowce! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.