Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak nie wiecie do czego słuzy ten materiał z aukcji to może, się najpierw zainteresujcie, poczytajcie a potem dopiero krytyka. Jest do doskonały materiał na uszczelki Układów wydechowych. Pasuje jak najbardziej do działu elementy mechaniczne bo w mojej ocenie tam właśnie szukamy częsci np do Motorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widziałem na forum poważną dyskusję o działaniu silnika bezszczotkowego, dwadziieścia parę stron, po co jak można peościej...

Słyszałem podobny opis dla spalinowego:

- tłok porusza się w celindrze, na ożysko idzie tawot, i ni h*ja musi się krącić... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowany, bodajże, do Wicherka...

Czego ci ludzie nie wymyślą :crazy: Po raz ostatni popełniłem Wicherka 8 lat temu. W wersji 10 z silnikiem 10 LA. Pomimo iz miałem przed nabyciem motorka gotowe wręgi, nie przyszło mi do głowy "zwężenie silnika" a mało oryginalne :( poszerzenie kadłuba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowany, bodajże, do Wicherka

Pasowany, a i pewnie gwoździami przybijany. Z innych walorów owego cacka wymienić trzeba też, że "wszystkie śrubki w silniku wymienione na nowe" i przykręcone delikatnie kombinerkami, a żeberka na głowicy misternie wyłamane w celu zbilansowania asymetrii odprowadzania ciepła :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.