Skocz do zawartości

Wieliszew/k Legionowa 25.09.2010


Luki17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kałuszyn...

Dojazd drogą polną od Warszawskiej - nie próbowałem, ale moim zdaniem bez szans. Spora szansa na zakopanie w błocie. Od Nowodworskiej skręcając przy przystanku PKS też ciężko może być, bo tam miejscami jeszcze śnieg leży, a gdzie się roztopił to błoto. Ja może i bym popróbował szczęścia, bo bokiem wyglądało nieźle, ale Grześ wykombinował jeszcze jedną drogę - skręca się przy krzyżu (jadąc od Warszawy to będzie kilkaset metrów dalej za przystankiem), po lewej mija jakąś szkołę, a potem na pierwszym skrzyżowaniu skręca w prawo, a dalej to tak trochę na azymut. Jadąc tędy jest ok, praktycznie nie ma błota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj ktoś się bujał nad polem jakimś szybowcem. Ja generalnie przestałem jeździć do Kałuszyna, trawa wysoka, kiedy bym z działki obok "lotniska" nie przejeżdżał to jakaś krowa tam stoi... Bez sensu. Podobna odległość jest ode mnie na Chudoby, gdzie jednak warunki do latania o niebo lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.