Skocz do zawartości

AeroFly Professional Deluxe - modele 4D


REMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba on kiepsko ma odwzorowaną fizykę lotu, w zawisie w ogóle nie używasz sterów, a w szczególności lotek, a model się nie obraca.

W zawisie odwróconym coś on też za spokojny.

Wnioskuje to tylko po filmie, nie latałem nigdy modelem 4d, a na pewno nie 3m spaliną bo takie raczej jeszcze nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że będzie tylu chętnych, więc wstawiam na serwer.

https://rapidshare.com/files/845933458/Modele_4d.rar

Mam kilka modeli 4d o rozpiętości do 1m, lecz osobiście wolę latać czymś większym, (nie ma to nic wspólnego z kompleksami) dlatego postanowiłem stuningować coś większego. Padło na nie ze względu na ich sylwetkę, lecz na dobrą sprawę można to zrobić z każdym innym modelem. W oryginale silniki faktycznie są spalinowe, lecz tu wymieniłem je na elektryczne, pozostawiając dźwięk silnika spalinowego. W zawisie odwróconym jest spokojny, lecz w pierwszej fazie lotu, oczym zdążyli się niektórzy zorientować. Jeśli komuś nie odpowiadają realia lotu to proponuję zakładkę "Edit aircraft" lub pogrzebać w pliku "tmd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.