Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam.

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1209 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 12:28

Ale się nadmuchałem..., aż mi sie w łepetynie zakiwało :D Jeden pękł..ładne kwiatki/to takim dowcip, znacie?/, 19 pozostało, a ile dowiezionych w całości pozostanie?
Oto efekt tego dymania:
Dołączona grafika
a u góry oczywiscie poznajecie, co to takiego? Nastepny w kolejce "do golenia" po Bristolu :D

#2 Diakon

Diakon
  • Modelarz
  • 32 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 12:17

[qTak sie wlasnie dziwilem ,myslalem ze jakis regulamin gdzies w zakamarkach forum sie czai o ktorym ja nie wiem nic ;]
Ale skoro nie ma to pelen szacun! ^^

Też tak żem myśloł... :roll:

#3 alchemique

alchemique
  • Modelarz
  • 7 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 12:09

alchemique zauważyłeś że my nie mamy regulaminu ?? to cytaty z jego forum ??

Tak sie wlasnie dziwilem ,myslalem ze jakis regulamin gdzies w zakamarkach forum sie czai o ktorym ja nie wiem nic ;]
Ale skoro nie ma to pelen szacun! ^^

Po co 20 balownow skoro dopiero 1 rok konczy ? :)

#4 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1209 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 11:47

He, he, chcielibyście wiedzieć... Nie powiem, bo synek też tu zagląda i jeszcze by zdradził wnusiowi tajemnicę :D Jak zrobie foty , to Wam zademonstruję. Na razie dmucham....balony.

#5 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 11:29

Bristola skończyłeś ?

#6 Diakon

Diakon
  • Modelarz
  • 32 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 11:29

Wnusio wczoraj skończył 1 rok życia :lol: I jaki "zarąbisty" prezent mam dla niego...

Może zdradzisz co to? :roll:

#7 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1209 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 11:16

Dobre!!! :lol: Muszę to zastosowac w praktyce. Weżmy sie i zróbcie... He, he! Właśnie, my tu gadu, gadu, a robota czeka, muszę sie wziąć i.... niestety zrobić :? Mam 20 szt. balonów do nadmuchania, bo po południu szykuje sie ogrooomna impreza urodzinowa. Wnusio wczoraj skończył 1 rok życia :lol: I jaki "zarąbisty" prezent mam dla niego...

#8 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 11:06

Dobrze że nie padł apel do obecnych wtedy użytkowników, taki jak padał za czasów keidy chodizłem do przedszkola :)

Weśmy się i zróbcie :D

#9 Tomek

Tomek
  • Modelarz
  • 1752 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 11:05

I nie tylko Motylku ,ale tez kilku kolegow jest tu bo ich tu zaprosilem i jak widze czuja sie tu bardzo dobrze. Wrecz sie zadomowili (jak ja sam ) :D

#10 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 10:59

Tomek co ty za bzdury piszesz ??

Jakimi tynymi drzwiami ?? Chyba już naprawde bardzo wirtualnymi :D

A tak serio to ty byłeś jednym z promotorów rozwoju tego forum, pisałes bezpośrednio o co ci chodiz i to jawnie na forum nie na PW :D i jakoś się rozwijamy oby tak dalej :D a już dołączenie do nas MarkaJ, kojota i Heyoan to dla mnie wielkie uznanie dla nas z ich strony :) mimo że Robert odpisał mi zę nei ma zbytni czasu na kolejne forum jednak je znalazł i rozpisuje się tu :D

#11 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1209 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 10:54

Dziwna przypadłość :wink: Pewnie to jakaś cecha wrodzona tutejszych użytkowników? Ale faktem jest ,że zdecydowanie bardziej wolę pisać do jakiejs uśmiechniętej "mordy", jak Twoja dla przykładu, niż do pustego miejsca i jeszcze na do dadatek do gostka bez imienia...Jak się tak bardzo wstydzi swego wyglądu czy imienia, to z domu wcale nie powinien wychodzić, aby także na ulicy nie siać obciachu i niesmaku... :D

#12 Tomek

Tomek
  • Modelarz
  • 1752 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 10:49

To ja dorzuce jeszcze 3 grosze ze tylnmi drzwiami zadbalem aby forum nabralo odpowiedniego ksztaltu i rozpedu :D
Zalezalo mi na tym aby miec miejsce gdzie mozna spokojnie pisac o wszystkim.
Nawet o innych forach.
Ale z kultura.

No i wyglada na to ze wspolnymi silami rozkrecilismy to ze HEY-a ! :D

#13 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 10:45

Marek ja sądze że koledze przyświecała chęć posiadania "SWOJEGO" forum. Regulamin wiesz do którego jest podobny :)

A my nie mamy regulaminu :) Jak to jesden z moich nauczycieli w technikum mawiał.

Ty nie masz gonić ludiz przed sobą i nakazywać, ty masz tak postępować żeby oni chcieli iść za tobą :)

U nas ni ema obowiązku Avatrów i sygnaturek , a jakoś większość z nas je ma :D

#14 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1209 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 10:32

No właśnie. Szukam po całej stronie głównej, ślipie i nie widzę za cholerę, gdzie jest ten "nasz" regulamin :?: Już sobie myślałem, że albo jakieś całkowite zaćmienie mnie naszło, albo admin wprowadził jakis "tajny" /dla mnie/ regulamin... Do podanego linka nawet nie wchodziłem, bo ja mam jedno forum modelarskie, mam na nim fajnych Kolegów i już kilku osobistych dobrych znajomych. Jest mi dobrze na tym własnie forum i dopóki będzie mi tu dobrze, tak jak dla przykładu Hubertowi, to tutaj będę. Jak przestanie mi być dobrze /co mam nadzieje nie nastapi :) /, to będę czytał tutejsze wpisy i samemu też coś "skrobał". I słusznie Przemek naszemu nowemu młodemu Koledze zasugerował, aby zaczął na tym swoim forum z regulaminem /pisanym/, pisać o innej swojej pasji /może właśnie o szachach?.../, znajdując innych kolegów o takich samych zainteresowaniach. Proszę osobiście Kolegę - "właściciela" tego kolejnego forum modelarskiego, aby zechciał rzeczowo, jasno i logicznie wytłumaczyc mi i pozostałym tutejszym Kolegom jaki cel mu przyświecał przy zakładaniu tego forum? Co chciał przez to osiągnąć i na co liczył?
Jeśli odpowiedz będzie spełniała kryteria jak powyżej - obiecuję, że zaraz się tam "zapiszę". Proszę bardzo, odpowiedz Kolego!

#15 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 08:27

alchemique zauważyłeś że my nie mamy regulaminu ?? to cytaty z jego forum ??

#16 alchemique

alchemique
  • Modelarz
  • 7 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 03:26

Ja uwazam ze scisle przestrzeganie zasad regulaminu jest troche smieszne. Nie jestesmy dzieciakami ktorzy musza robic wszystko tak jak im powiedza opiekunowie. Co z tego ze jest regulamin itd skoro przychodzi sobie taki koles wrzuca link do swojego forum i nikt z tym porzadku nie robi. Albo trzeba przestrzegac tych zasad co sa w regulaminie (mam na mysli adminow ktorzy powinni zareagowac) albo nie zmuszac userow do podporzatkowania sie zasadom.
Jednak jestem przekonany ze kazdy uzytkownik forum powinien zachowywac sie w sposob poprawny a to w jaki sposob sie zachowuje i jaki ma styl bycia bedzie swiadczyc jedynie o poziomie intelektualnym tegoz wlasnie usera i to wlasnie jemu samemu powinno byc w pewien sposob glupio gdy zachowuje sie niezgodnie z zasadami ogolnie obowiazujacymi.

W sumie to tyle co mam do powiedzenia w tym temacie, jak sobie jeszcze przypomne co mi sie nie podoba to tez powiem :twisted:

#17 Diakon

Diakon
  • Modelarz
  • 32 postów

Napisano 15 grudzień 2006 - 20:04

Witamy oczywiście Kolegę :) .

Ale mnie też zaniepokoiło (nie wiem czy dobre określenie) takie coś:

4.A i jeszcze jedno Każdy zarejstrowany musi posłać do 2 tygodni od zarejstrowania swoje zdjęcie!!! inaczej będzie usunięty z forum!!!!!!

Wg mnie to bez sensu. Nie każdy ma cyfraka i dostęp do niego (bądź ewentualnie skaner) - i co taki biedak zrobi? No właśnie. Sam nie mam takiego aparatu ( i nie chce mieć - cyfraki to dla mnie parodia fotografii - sam używam prawie 20 letniego FEDa i nie zamieniłbym go na żaden cyfrowy). Od czasu do czasu uda mi się namówić kolegę na zrobienie zdjęcia, i do tego jeszcze trzeba czekać aż mi to wyśle...

Przepraszam jakby co Modelarza rc za komentarz nie na temat...

#18 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1209 postów

Napisano 15 grudzień 2006 - 19:31

Dawno Cię Kuba /albo raczej nigdy :D / takiego "gadatliwego" nie widziałem :shock: . Pewnie Ci się udzieliło od tego gostka z "wesołych świąt"... W każdym bądz razie - gratuluję "kawy na ławę" :D

#19 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 15 grudzień 2006 - 19:21

nie obrażając niekogo ale zachowanie Modelarz rc przypomina mi jednego człowieka na V....... :(

#20 qpa

qpa
  • Administrator
  • 1302 postów

Napisano 15 grudzień 2006 - 17:24

Kuba, do tego forum nie mam zastrzeżeń, a jak będę miał, to napiszę otwarcie (albo przestanę pisać Very Happy )

Ale co napisałem to moje :lol: :lol: :lol: