Skocz do zawartości

Spitfire - depron (na podstawie planów z flitetest)


Patryk900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie nowe nożyki. I jak się okazało były one znacznie ostrzejsze. Wycięło się elegancko  :) . Tylko teraz mam kolejny dylemat. Lotki lepiej przykleić na taśmie czy może użyć UHU pora? Bardziej się przymierzam na taśmę bo tego drugiego jeszcze nigdy nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwole sie podpiac do posta i zaczolem budowe wedlug planow na ktorych oparl sie kolega co zalozyl posta. Jakomaterial szary depron 5mm. Zrobilem juz czesc kadluba. Pozniej dodam jakies fotki. A troszke poza tematem to sasiad byl zdziwiony jak zobaczyl u mnie podklad pod panele ( nie sadzil ze mozna z tego modele budowac :D

post-15713-0-68320100-1419898533_thumb.jpg

post-15713-0-49525300-1419898623_thumb.jpg

post-15713-0-79465800-1419898815_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram sie za budowe ogona. Czy statecznik z depronu 5mm to wytrzyma czy lepiej aby go jakos wzmocnic. Czy to ze z jdnej strony bedzie gladki a z drugiej ryflowany to problem? Ogolnie caly jesd z 5mm. Ch e go oklic samoprzylepnym Oracalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli pojedyncza listewke i pewnie w pionowym i pozimym . Sterow nie musze wzmacniac? A Jaz zabezpieczyc pakiet przed wypadaniem, Bo widze ze daja go pod skrzynke i nie wiem jak jest blokowany, Chyba ze kola sa to problem sie sam rozwiazuje. Moze macie jakies rozwiazania i fotki ktorymi moglbym sie pokierowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sterach juz nie musisz wzmaciac, a pakiet ja np w dustym z FT mialem tak samo od spodu na rzep i dodatkowo podklejone przedtem sklejka z owocowki i potem zrobilem male prostokatne otwory i przelozylem mala i waska opaske rzepowa np DUALSKIEGO, jak dobrze dociagniesz to pakiet przesynie ci sie tylko przy bardzo twardym ladowaniu n no i pakietem wywazysz model przesuwajac go swobodnie do przodu lub do tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

silnik mozesz dac najtanszy e max cf 2822 ale mozesz dac mocniejszy zalezy jaka waga ci wyjdzie gotowego do lotu

, ja na dustym mialem ten silnik ale latalem na pelnym gazie i pakiecie 1300/3s bo zrobilem zbyt ciezki model wazyl ok 100g wiecej nizeli bylo zalozone w planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko na zdjeciu, sprawdzalem czy mechanizmy dzialaja. Sam pakiet to 220g , az tak nie oszalalem. Zagladalem za jakims 3s 1800, moge go ladowac jak bedze latal Fun Cub-em. no i tylko regulator jeszcze bo ten co mam to ciezki i dozy bo ICE 60A :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.