Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacyjny konkurs ESA 2014

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Stefanpasz

Stefanpasz
  • Modelarz
  • 136 postów
  • SkądSkierniewice/Łódź
  • Imię:Stefan

Napisano 10 grudzień 2014 - 00:33

Witam,

Bardzo dziękuję za wysoką ocenę. Niezmiernie się cieszę z zajęcia pierwszego miejsca :D

Gratuluję wspaniałych modeli kolegom i nie zazdroszczę członkom JURY trudnego wyboru. 

Patrząc na rosnący poziom z roku na rok, aż boję się pomyśleć co trzeba będzie zrobić w przyszłej edycji ;)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Stefan

• 0

#22 pilot71

pilot71
  • Modelarz
  • 279 postów
  • Skądwarszawa
  • Imię:Michał

Napisano 10 grudzień 2014 - 10:39

Witam,

Również chciałem się dołączyć do podziękowań. Poziom był wyrównany. Modele prezentują się genialnie i bardzo liczę na to, że w przyszłym roku zobaczę je wszystkie na zawodach. Zarówno publiczność jak i zawodnicy na pewno nacieszą oczy. 

Co do przyszłej edycji konkursu...pewnie będzie bardziej makietowo  ;) i o to chodzi.

pozdrawiam

• 0

#23 piotrb

piotrb
  • Modelarz
  • 46 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Piotr

Napisano 10 grudzień 2014 - 11:14

Witam

Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia na zawodach

pozdrawiam

• 0

#24 Piotr T.

Piotr T.
  • Modelarz
  • 120 postów
  • SkądNowy Sącz
  • Imię:Piotr

Napisano 10 grudzień 2014 - 16:22

Witam.

Gratuluję wszystkim naprawdę świetnych i udanych konstrukcji. Faktycznie, poziom był bardzo wysoki...

Bardzo dziękuję również za takie specjalne wyróżnienie. Naprawdę, gdy zobaczyłem prace innych byłem pod wielkim wrażeniem, i nie spodziewałem się takiej reakcji jurorów.

Pozdrawiam!

• 0

#25 JacekK

JacekK
  • Modelarz
  • 848 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Jacek

Napisano 11 grudzień 2014 - 21:06

Marku - super, że znowu ruszyłeś trochę towarzystwo. Konstruktorzy - rywalizacja z Wami to zaszczyt. Nawet nie wiecie jak mi się mordka cieszyła jako staremu "redukcyjniakowi".  A jak łapy świerzbiły żeby skomentować - a tu nie wolno :(

Mam nadzieję, że dzięki przeforsowaniu zmian regulaminu i wykluczeniu w nadchodzącym sezonie modeli o rozpiętości 800mm, kraksy będą mniej bolesne i destrukcyjne a modele pożyją dłużej. Powinno to skłonić do budowy właśnie takich pół makiet, jakie oglądaliśmy w konkursie. Bo szkoda czasem patrzeć na model, który tylko ilością płatów i znakami przynależności przypomina oryginał...

Zatem trenujmy i do boju w nadchodzącym roku!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych