Skocz do zawartości

Idea fly 4 na kk2.0


bandyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem quada ideafly 4 bez gps itp. Można go zakupić na hk. Jak i części jednak nie wszystkie. .. popełniłem błąd przy próbie aktualizacji softu... uwaliłem w ten sposób multicontroler a że nie udało mi się przywrócić do działania postanowiłem zmienić na kk2.0 i zaczęły się schody ... po zamontowaniu płytki razem z power dystrybutorem uznałem że nie ma potrzeby wymiany regli więc polutowałem nowe końcówki kabli do regli ustawiłem płytkę odbiornik pakiet itp. I niestety regle nie odpowiadają na sygnały z kk2.0. Na próbę podłączyłem inny regiel i silnik i hulał aż miło więc moje pytanie brzmi czy ideafly zabezpieczyło to jakoś czy trzeba to jakoś programować czy chodzą na innych sygnałach ? Wieczorem zrobię fotki i podepnę do tematu... Proszę o radę nie chcę zmieniać regli puki co...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z wiadomych przyczyn producent zrobił tak że regle z tego quada działają tylko z ich kontrolerem... kupiłem emaxa 4in1 więc jak ktoś będzie miał chęć pokombinować z przeprogramowaniem tych regli chętnie ich użyczę bo do malego quada są bardzo kompaktowe podobne do dji... ale tylko kształtem. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.