Skocz do zawartości

Najwyższy czas na przejście na 2,4GHz :)


Mareq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym się zgodzę, przy czym jeszcze mam standardową wersję EU-LBT czyli tylko D16 i LR12 dla XJT. Na razie tak zostawiam.

Z banggood już jedna przesyłka nie dotarła (miała do 12 dni roboczych, ale w PL zaginęła...). Fakt, odzyskałem kasę (ponad 200zł), lecz zniechęciło mnie to to takich wydatków za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiales miec niezly niefart. Do tej zrobilem na Bangoodzie prawie 70 zamowien/ Hobbyking tez cos kolo tego i Aliexpress tez i tylko 3 paczki nie dotarly z czego 1 z BG i 1 z HK i 1 z Ali. Za kazdym razem bezproblemowy zwrot kasy lub ponowna wysylka - niestety takie ryzyko, ale oszczednosci sa warte tego.

 

Zmiana softu/firmware w odbiorniku to 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... właśnie żonka mi dzwoniła, że doszła jakaś przesyłka w czarnym opakowaniu...Zamówione 21 marca, 5 kwietnia zaginęła w Warszawie (miał być tracking, którego nie było).

Będę musiał kasę zwrócić :} Ale w końcu pobawię się fr632 :)

 

Wgranie innej wersji do odbiornika fakt proste, lecz mam już 3 modele i do nich odbiorniki, na razie więcej nie mam zamiaru kupować, więc skoro działa i nie mam potrzeby, to nie ruszam. Na przyszły sezon pewnie rzucę się na nowe modele, to będę aktualizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.