Skocz do zawartości

http://hobbycity.com - Instrukcja zamawiania w Hobbycity


Grzechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem mode 2 14 stycznia, ale właśnie jak zobaczyłem ten minus to anulowałem zamówienie i jednak sobie mode 1 wezme, bo przerobić to jest 10 min. No nic poczekam chyba, bo serw hxt900 nadal nie ma a już mi się nie chce na nie czekać, więc kasa zostanie to wezmę drugą apkę jak coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź dokładnie ustawienia konta.

Ponawiam pytanie. Jakie powinny być ustawienia? W dalszym ciągu nie mogę dodać modelu :evil:.

Dodałem za to dwa pakiety po 2200, gdy przechodzę do opcji płatności otrzymuję taką wiadomość: Total Li-Po capacity: 4400mAh - czymś to grozi, czy to tylko informacja?

I jeszcze numer telefonu: początek 0048, 48, czy jeszcze coś innego. Za każdym razem wyskakuje mi * z przypomnieniem o wpisaniu poprawnego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mam tylko przedmioty z HK (nawet jak wrzuciłem do koszyka model jako pierwszy przedmiot, też wyrzuciło mi powyższą formułę)

2. mam 2 pakiety po 2200mAh - bez modelu, na razie go sobie odpuszczę (da radę?)

3. nie mogę wstawić + (w polu z numerem jest nieaktywny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

1. mam tylko przedmioty z HK....

 

Klikasz w: Modify personal information

 

Masz ustawione:COUNTRY: POLAND ?

 

Jak masz, to pisz do supportu, niech rozwiążą ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

*Czy jesli ja zamawiam produkty, ktore w nazwie nie maja nawiasow z de itp. to oznacza ze zamawiam z chin?

jesli z chin to co jest z tym vatem czy clem... nie zastanawialem sie nad tym, ale tak duzo osob o to pyta a nie moge znalezs konkretnej odpowiedzi... czy jesli zamawiam z chin i na moim koncie wychodzi ze razem z przesylka mam do zaplacenia xxx many to dokladnie tyle mam do zaplacenia i nie interesuja mnie zadne cla, vaty itp.? vat przykladowo juz jest wliczany w ta przesylke?

*Jak jest z tymi bateriami ja chce zamowic 2200mah ... moge?

*Czy dziala to male okinko do zminiania walut na stronie? (w dolnym lewym rogu strony hk), poniewaz jak chce placic za moje zakupy w euro to wychodzi mi przykladowo 100euro do zaplacenia. Nast. ja aby porownac z pln przelaczam w tym menu na walute pln i po zatwierdzeniu zmiany waluty pokazuje mi sie glowna strona i widze ze mam pozniej do zaplacenia 150 tylko przed cena wg. mnie powinno byc pln a jest jakies "au" (sprawdzilem ze chyba aud to dolar australijski) ale z jakiej paki przelicza mi na dolar australijski jesli przed chwila wybrana przeze mnie waluta jest 'pln' , czy to cena jest w pln?? ale chyba powinna byc troche wieksza jesli w euro wychodzi 100 a w pln tylko o 50wiecej czyli lacznie 150!? to cos mi tu nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie, potrzebuję zorganizować szybką przesyłkę z NL - zamówienie około poniedziałku (nie posiadam PayPala i na tą chwilę nie mam możliwości założenia). Poratuje ktoś swoim kontem (najlepiej z okolic Bydgoszczy).

Info proszę na priv.

Dzięki

 

EDIT: NIEAKTUALNE - POMOC OTRZYMAŁEM  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.