Skocz do zawartości

RWD-5 Skazoo (kolejny)


piant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie mam złożyć skargę. Wcześniej nie było czasu bo zażyczyli sobie dokładny opis wszystkiego i zapewnili że jak to zrobię to wyślą wszystko nowe bo to prawdopodobnie(napewno) jest wina kuriera. Zagineła u kuriera podczas odsyłania.Za jakieś pół miesiąca może paczuszkę dostanę.

Link nie działa;/

RWD postanowiłem okleić czaerwono żółtą folią(nie było białej:P). Połączę takie dobrze nam znane malowanie z moimi udoskonaleniami.Nie chcę aby wyglądał tak jak wszystkie.

Przez ten czas zrobiłem sobie kilka rzótków i gómówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UP Robie 2 posta ponieważ chcę aby ktoś odpisał (temat znajduje się na 3 stronie)

 

OK postanowiłem wkońcu coś z tym zrobić aby kilka stów nie przepadło. Jestem pewny że to wina kuriera paczka dotarła do warszawy rozpruta. Też na tej stronie się dowidziałem że ją niby odesłali. A teraz pytanie. Gdzie mam napisać o takiej sytuacji?? Szukam tam jakiegoś supportu i znaleźć nie mogę, druga sprawa reklamował kiedyś już ktoś coś takiego? Jak to napisać? Chociaż bym chciał aby mi zrucono pieniądze wtedy raczej z RC zkończę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje (czekania) ... rowniez bierze mnie ochota na HK ale w mojej liscie jest kon trojanski!, Turnigy 9x! ktore u nich jest najtansze, ale tak sie boje tego czekania :P :/ :( ... (odbiegajac od tematu twojego postu) czy jako rade, polecil bys (jak bys mial stanac w mojej syt.) poczekac az Turnigy 9x bedzie dostepne i wtedy zdecydowac sie na zamowienie? czy to nie robi wiekszej roznicy, ze w chwili zamawinia jest dostepne, czy nie. Jak ty je zamawiales to wiesz/pamietasz ile mieli wtedy rezerwacji (BK) ujemnych na ta apatature?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać aż się pojawi! Jak będzie chciał zmienić zdanie bądź też wziąć co innego to wtedy będzie dużo więcej roboty. Ja tak czekałem 3 tyg na regiel a później go z anulowałem i wkońcu wysłali.... jednak widać z jakim skutkiem. Nie radzę zamawiać części które są na BK ponieważ support mówi że dana cześć będzie za tydzień a tak naprwdę przychodzi za miesiąc. Myślałem że HK trzyma troszkę wyższy poziom jednak się myliłem. Ludzie z supportu jednym słowem mnie olewali. Coś w stylu ''dojdzie to będzie nie moja sprawa''

 

Dalej mam prośbę może ktoś wie jak to napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sklep! Choc szkoda ze nie ma w nim takiej pewnosci jak np. na allegro, gdzie jesli chodzi o modelarstwo i ogolnie Polske, ceny sa wyzsze.

Zamawiajac na HK bede czul/czuje sie jak byl bym na jakims bazaze w przykladowej Tunezji, gdzie niby ceny niskie ale czy to otrzymasz, kiedy otrzymasz... Ale juz! Nie przeszkadzam i dzieki za opinie/rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace się posunęły troszkę czekam też na Tunigry v2 ;p Zamówiłem serva u pawel4090 z forum , silnik z ABC RC. Wszystko do mnie niby idzie więc postanowiłem troszkę coś zrobić.

Dołączona grafika

Widać który kawałek robiłem jako pierwszy:P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I to mam jedno pytanie czy wychylenie nie jest za małe?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie ulotniłem a już go uszkodziłem Por nie dał rady przytrzymać wręgi silnika więc postanowiłem wspomóc go żywicą. Teraz wieczorom patrzę depronu coraz mniej u dołu zaczęły robić się dziury wszystko się rozpłynęło, poczekam do jutra może wszystko zastygnie a jak nie będę musiał zrobić nowy przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poraz kolejny wyciąłem wręgę silnika i skleiłem dziobek. Napewno teraz będzie mniej wytrzymalszy ale okleję folią i będzie lepiej.

 

Amputacja miękkiego i wyżartego depronu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I nowy dziobek znów zrobiłem ten sam błąd co wcześniej ale może wytrzyma.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czekam na serva i apkę serva ,mam nadzieję że będą jeszcze w tym tygodniu a nadajnik raczej po wakacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna robota ;) Ten dorobiony przód to całkiem niezły przypadek, że kadłub jest osłabiony w tym miejscu. Zaraz Ci to wyjaśnię: Otóż w razie kraksy dziobem w dół mniej ucierpi płatowiec, bo przód się po prostu oderwie. Silnik tym samym też będzie miał większe szanse na przeżycie.

(widziałem coś podobnego w Miniaturowym Lotnictwie: przód był mocowany na gumki i kołki)

 

PS. Współczuje czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.