Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie , wspomniany wyżej ZDZ 80 RV-j z tłumikiem JMB tym o średnicy 8cm , to był pierwszy latający RAVEN z ARTEXU , opisany zresztą w tym dziale

i jeszcze jeden filmik żeby zmobilizwać kolegę do szybszej budowy :) , naprawdę nieźle to latało .

http://www.youtube.com/watch?v=U5vhRoGGYb0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik mi znany od długiego czasu. Model byłby gotowy juz dawno temu lecz oprócz budowania modelu prowadziłem zajecia z mlodymi pilotami i latałem w ramach szkolenia do ATPL (A) wiec niewiele czasu na budowe. Ten silniczek z linku kolegi r0n4ld1 wydaje sie bardzo fajny. jutro mam zamiar skończyć druga cześć steru wysokosci. Mam pytanie ile ważyl RAVEN z filmu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ta lotka nie powinna być nieco dłuższa i odrobinę szersza? Wydaję mi się, że powinna zaczynać się gdzieś w połowie obecnej odległości kadłub-lotka. W tej postaci może nie domagać w wolnym 3d. Może być problem w zawisach... Generalnie moim zdaniem za mała powierzchnia lotki jak na tego typu model i zawiasów na lotce (nawet takiej małej) trochę jakby mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.