Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ORACOVER standard od Majsterklepki. Fajna i łatwa w użyciu. Dzis moze skoncze drugie skrzydło a w sobote uruchomie silnik. Różnica miedzy folia a kadłubem polega na tym ze folia jest błyszcząca, a kadłub jeszcze nie bo nie położyłem jeszcze lakieru bezbarwnego. Po lakierowaniu bedzie wygladac niemalże identycznie. Musze tylko kupić jeszcze serwa na lotki, zmontować wszystko i zostanie do zrobienia oblot. Ukończenie modelu i oblot planuje na pierwsze tygodnie grudnia, a od stycznia model bedzie dostepny w sprzedaży w wersjach balsowej i full composite .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale z tego co widać chcesz przymocować serwo lotki do klapki a klapkę przykręcić na 4 wkręty. Jeżeli tak to chybiony pomysł. Kolejną rzeczą która mnie zastanawia to kwestia przykręcenia/zamocowania skrzydła do kadłuba. I ostatnia rzecz ale to może wina zdjęcia- wydaje mi się że masz zwichrowaną lotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale z tego co widać chcesz przymocować serwo lotki do klapki a klapkę przykręcić na 4 wkręty. Jeżeli tak to chybiony pomysł. Kolejną rzeczą która mnie zastanawia to kwestia przykręcenia/zamocowania skrzydła do kadłuba. I ostatnia rzecz ale to może wina zdjęcia- wydaje mi się że masz zwichrowaną lotkę.

Takie rozwiązanie jest ogólnie znane i stosowane przez czołowe firmy np. Krill czy Carf

http://www.wieslawchmielewski.com/pl-13-yak_55sp.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.