Skocz do zawartości

Problem z bindowaniem MZ-24


niunio2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tamtym tygodniu zamówiłem sobie apke MZ-24 Hoot z telemetrią i w trakcie bindowania na kanale który wybrałem pojawiło mi się zamiast 12CH to 16CH czy ktoś miał taki problem? i druga sprawa to nie mogę przypisać przełączników co złe robię proszę o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Podłącze się trochę do tematu -mam problem z zbinowaniem odbiornika Graupner Hott -12 z aparaturą MZ-24. Początkowo odbiornik działał ale  w czasie bindowania dioda nie świeciła na przemian na zielono -czerwono -tylko co jakiś czas mrugnęła na czerwono -lecz odbiornik działał stery w modelu pracowały.

W instrukcji pisze że ,w prawidło zbindowanym odbiorniku dioda powinna świecić stale na zielono.Próbowałem więc jeszcze raz zbindować i coś sknociłem bo teraz nawet po odpaleniu nadajnika wyskakuje komunikat " bind is not setap" a poprzednio było czy włączyć  RF,którego teraz nie mogę uruchomić.Aparaturę kupiłem w zeszłym roku mam wgrany setap 1.20 w odbiornikach w ogóle nic nie zmieniałem a tez podobno są aktualizacje.Może ktoś miał podobne problemy .Pozdrawiam bezradny Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stery się ruszają, ale nie masz zielonej diody, to oznacza, że odbiornik jest zbindowany do tego nadajnika, ale w innym setupie (w innym modelu). 

Spróbuj jeszcze raz zbindować odbiornik zgodnie z instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stery się ruszają, ale nie masz zielonej diody, to oznacza, że odbiornik jest zbindowany do tego nadajnika, ale w innym setupie (w innym modelu). 

Spróbuj jeszcze raz zbindować odbiornik zgodnie z instrukcją.

Wielkie dzięki za odpowiedź.

Będę próbował dalej -na razie udało mi się przywrócić sytuację wyjściową czyli wszystko działa ale odbiornik co jakiś czas mrugnie na czerwono.

Może puszcza do mnie oko- co za debil mnie obsługuje ;) .Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.