Skocz do zawartości

Dzień dobry


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie Wszystkim,

 

jak nakazuje tutejszy obyczaj pozwalam sobie skreślić kilka słów celem introdukcji mojej skromnej osoby. Otóż mam na imię Bory, 35 lat, jestem z Warszawy.

Modelarstwem zawsze się interesowałem ale ale nigdy nie miałem wystarczająco dużo czasu by zainteresowanie skrystalizować do postaci pełnowartościowego hobby. Dwa late temu zaliczyłem dość poważny wypadek który znacznie ograniczył moje możliwości fizyczne. W efekcie uprawianie wielu dotychczasowych sportów i zainteresowań zostało wykluczone. Kierując się zasadą, że nie ma tego złego... doszedłem do wniosku, że trudno o lepszy czas by zacząć przygodę właśnie z modelarstwem. To co interesuje mnie najbardziej to lotnicza część tej dyscypliny. Kurs szybowcowy był jedną z rzeczy które musiałem w wyniku wypadku przerwać. Dużo czasu spędzam na lekturze między innymi tego forum. Gromadzę wiedzę by móc zadawać mądre pytania.

Do tej pory ustaliłem, że zacznę od modelu motoszybowca z tylnym napędem. Nie chcę kupować RTFa bo już wiem, że nie tędy droga. Zakupy chcę zacząć od aparatury, szczegóły pozwolę sobie poruszyć w stosownym dziale.

Tymczasem raz jeszcze kłaniam się Wszystkim nisko. Cieszę się, że mogę zagościć w tak zacnym Gronie.

Pozdrawiam,

Borys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.