Skocz do zawartości

Mój "Ajax" jako FSR Standart


Rekomendowane odpowiedzi

Zima łagodna wiecel latałem niż kleiłem , ale w międzyczasie namówił mnie kolega na budowe slizgu FSR.  Nie będe opisywał jak go budowałem , bo to wszyscy już ładnie i szczegółowo opisali.

(np tu nasz kolega i stary znajomy ze startów latach 1980  Andzej C   http://www.fsrv.wroclaw.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=559 )

 

 

Chciałem sie pochwalic efektem  malowania  po długim szlifowaniu powstał dylemat jak to pomalowac ,brak doswiadczenia i zaplecza było problemem.

Z pomoca przyszedł kolega z modelarnii obiecał , że model pomaluje i dzisiaj na zajaczka dostałem prezent .

Model był owiniety  cienką pianką jako zabezpieczenie wkładając ręke pod piankę , wyczułem coś bardzo gładkiego , a po wyciągnięciu pokazał sie model w całej okazałości.

 

Wyglądał przepieknie takiego malowania jeszcze nie widziałem. Jak z fabryki zdięcia nie oddaja tego , co można dotknąć i zobaczyć , a wygląda tak:

post-7945-0-65176200-1458996829_thumb.jpg

 

Robione telefonem komórkowym , ale chyba widać czysta robotę

post-7945-0-64178800-1458996945_thumb.jpg

Bałagan na stole , ale lakier lustro

post-7945-0-91114600-1458997064_thumb.jpg

Moja stara"Webra3,5 " juz na miejscu

post-7945-0-48514500-1458997171_thumb.jpg

I sterowanie  zabudowane

post-7945-0-80283100-1458997231_thumb.jpg

 

Zostało jeszcze do zrobienia sprzęgło i rura rezonansowa. Wiosna już jest , wiec bedzie ładny model do popływania .

 

Chciałem jeszcze raz podziękować koledze , który to malowanie mi załatwił czyli Andrzejowi G i jego lakiernikowi za czystą i dobrą robotę.

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Franku, nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłeś tym Twoim postem. Bardzo się cieszę, że następny AJAKS powstaje. Jak już masz łodkę skończoną (prawie) to zapraszam na zawody. 16-17. 04 w Miłocinie zrobimy ostry trening przed sezonem i ze cztery AJAKSY ( w tym mój) na pewno popłyną. Na stronie FSR WROCŁAW będzie informacja. Zapraszam. Będzie okazja przypomnieć sobie stare czasy i popływać w dobrym towarzystwie. Wesołych Swiąt

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Franku, nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłeś tym Twoim postem. Bardzo się cieszę, że następny AJAKS powstaje.

Andrzej

Dzieki Twoim planom (podesłałeś mi na email  :) ) .Myśle , że jeszcze budowa trochę potrwa,ale napisze jak coś pójdzie do przodu z budową .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.