Skocz do zawartości

F-6 Hellcat - "szaleństwo sobotniej nocy" :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski Wojtku?

Latałeś kiedyś warbirdem? Na moje oko model lata jak powinien latać ciężki myśliwiec.

A nie ma lepszego widoku niż bojowa maszyna w locie koszącym, tuż nad wierzchołkami traw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cegiełka to to absolutnie nie jest - a lata tak chwilami bo... jak widzisz PUSTKA w KABINIE! :)

 

pilot jeszcze w fazie "klonowania" ;)

 

 

PS. robiąc Hellcata wyciąłem zapasowe 2 kpl elementów i 1 kpl styrodurowy - pod prawdziwe zmakiecenie ;)

 

jeśli ktoś ma ochotę sie pobawić - są do przejęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski Wojtku?

A na podstawie zasilaczy i sterty papierów które przykrywają blat mojego biurka :mrgreen:

 

A tak serio to oczywiste, że z filmu.

Mam kilka modeli tego rozmiaru co hellcat i z tego samego materiału. Po prostu porównuję jak zachowuje się model chociażby tuż po wyrzucie z ręki.

 

Ale to moje wrażenie. Poczekamy na porządnej jakości materiał video i aż pilot przejdzie wszelkie szkolenia :)

 

Jaka waga do lotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ufff. klonowanie latającego stuffu wstępnie opanowane ;)

 

forma gotowa! :)

 

pilot waży...

 

czy on w ogóle waży?

 

jak już to co najwyżej jakieś kilka gram :)

jutro zważę i napiszę

 

Dołączona grafika

 

:)

jeśli ktoś będzie chciał - zamierzam wyprodukować małą serię - zobaczymy na ile wydoli matryca. proces dość żmudny - muszę dojść do wprawy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zapytam tylko panie Marku. Kiedy wy obywatelu śpicie,pracujecie,odkużacie,śmieci wynosicie i sr..ie :?: o myciu się nie wspomę :idea:

 

Przecież to jest niemożliwe :shock: Jeszcze napisz że na pivo masz czas to już wymiękne całkiem.

 

To jest jakiś dar chyba :jupi:

 

A po pojawieniu się twoich tematów szanowny kolego to ja muszę trzy godziny siedzieć na :ass:

 

przed monitorem i podziwiać :oops:

 

szacun wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.