Skocz do zawartości

ASW 28 2.6m Volantex Rc


f-150
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś uwagi co do napędu? Potężny silnik rozmiaru 40..., 850kv i śmigło 10' przy pakiecie 3s to chyba trochę słabo ? Pytam bo identyczny silnik wkładali/wkładają do Raptora. Ja swego dostałem bez silnika więc musiałem dopasować własny. Ponieważ napęd pchający to jestem ograniczony do śmigła 10'. Model lata przewidywalnie i bardzo OK ale z tym napędem nie zrobię np. pętli z lotu poziomego.

Nie próbowaliście śmigieł większej średnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie z ręki (bez rzucania) na 3/4 gazu. Regulator został oryginalny, łopatki zmienione na 12x6 Graupner. Prądów nie przekracza ale nie pamiętam teraz ile w tej chwili ciągnie, w piątek, sobotę sprawdzę z ciekawości. Co do akrobacji to on raczej się do niej średnio nadaje, czy zrobi pętlę z lotu poziomego? Raczej tak ale na pewno trzeba będzie trochę gazu dodać. Pobawię się w sobotę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie kolego Marcinie zaskoczyłeś - miałem nadzieję, że ta wersja 2,6m fajnie się sprawdza. Cena jak za taki szybowiec jest bardzo przystępna.

Jacek - 1,6m do polatania z pazurkiem a 2,6 do spokojnego w termice. Masz przecież 2w1 :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.