Skocz do zawartości

Ultron 3D


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Heh, "pan" .Guten Humoren ^^

Ale do rzeczy

-pakiet Kokam 1250 mAh 3s 15C

-regulator 30A

-Silnik Keda (teoretyczny ciąg 1200g ,praktyczny: 800-900)

-Ogon 2x tower pro 9g

-lotki 2x conrad 9g

-odbiornik jeti 7 kanałowy (jak ustawie lotki na 80 stopni w dół, mam hamulce XD)

-masa 500g

-śmigło 9*6 do slowflyer'ów (miało być APC ale prop saver nie wytrzymał i śmigło obcięło mi prawie łeb przy testach)

Wkrótce oblot

 

_________________________________

 

 

 

 

obi

 

Nie znoszę tego "grafitowego" depronu -_- (badziew)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-śmigło 9*6 do slowflyer'ów (miało być APC ale prop saver nie wytrzymał i śmigło obcięło mi prawie łeb przy testach)

 

Jak masz ośkę 4mm to mam zapas solidnych saverów, mogę ci wysłać...

 

 

Nie znoszę tego "grafitowego" depronu -_- (badziew)

 

Zgadza się do :ass: , nawet się nie pali :twisted: ...

 

A Model Ci śliczny wyszedł :jupi: Gratulacje.

 

edit.

 

EDIT: Przeczytałem Wiek: 26 :oops: :wink:

 

eeeech... czytanie też kiepsko :twisted: , off - nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

Dzisiaj miałem okazję do nakręcenia filmu, więc z niej skorzystałem. Model lata pięknie (nie licząc centymetrowych luzów na lotkach w góę i w dół :wink: )Pogoda dopisała, model cały, wykonał już około 10 lotów i jestem z niego bardzo zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki ;] .Nie przejmuj się ubiciem, tylko kup depron 6mm rowkowany na kadłub(coby się łatwiej giął podczas klejenia) i nie rowkowany na stateczniki(oczywiście rurka węglowa 2mm na całej długości statecznika), a wyjdzie naprawdę lekki (500g)i wytrzymały model ! Ja nawet nie mam żadnej wręgi w nim, oprócz tej, co trzyma silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zbudować ten model, jednak z depronu 6mm, aby był wytrzymały, a wagowo dużej różnicy nie będzie. (chyba)

Mam wyposażenie dość klockowate, bo odbiornik ok 40g. pakiet 150g. i regiel z 25g (30A), Silniczek jaki posiadam to TP ***-09.

Dziś latał on w Edgu 540 i było tragicznie...

Jaki polecicie silniczek do tego modelu (Ultron 3d) do max. 100zł :) (najlepiej inrunner, ale jak nie da rady to obojętnie ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwigar o identycznym kształcie, jak w planach, tylko, że z balsy 5/6 mm podklejony rurką węglową 2mm i tak samo łączniki. Jak coś strzeli przy ostrej pętli, wystarczy jeszcze jedną rurkę 2mm przykleić na poszycie(żeby wystawała 10/15 cm za kadłub z obu stron) (taśma pakowa) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Moze zrobie go przerobionego (ksztalt koncow skrzydel, lotek, kierunku i wysokosci) i posmigam shockiem z profilem. Tylko maly problem... to nie wyjdzie lekko. Cuz narazie zrobie diablo i funtane mini a potem bede sie bawil w profilowe modele.

Ty zrób chociaż 1 model bo już napisałeś z 30 postów na temat wycinania modelu a chyba jeszcze żadnego nie zrobiłeś. Przestań już pisać bezsensownie i trochę popracuj nad pisownią.

Tak trudno to poprawić? Wszystko jest jak na tacy, program Ci podświetla błędy i to takie trudne :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.