Skocz do zawartości

Zakopane


Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak i ja. Jeździłem i szukałem miejsca do polatania...

Trochę powisiałem w okolicach Mraźnicy, w lewo od Drogi do Walczków, pod lasem polanka była. Tylko co z tego jak po jednym pakiecie musiałem się zwinąć bo raz - teren prywatny, dwa - gołębie się boją... No ale szybowiec w górskim powietrzu się przeleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze tam nie ma za duzo modelarzy :)

Jest nie mało (w samym zakopcu znam 5icu), ale więcej nas jest w Nowym Targu (23km przed zakopcem), mamy piękne lotnisko i jak ktoś będzie w górach na wakacjach to watro wpaść i polatać:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od srody, bede na niecaly tydzien w Zakopanem, jesli zdarze zlozyc moj smiglowiec spalinowy to go zabiore, a jesli nie to i tak pewnie przyjde na miejsce Waszych spotkan poogladac czym latacie. Rozumiem ze w okresie wakacyjnym tez codziennie po 17 latacie we wskazanej lokalizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

W Zakopanem latamy na Bachledzkim Wierchu

Czesc,

 

Ten wasz Wierch to nie jest zbocze, ze tak dziwnie zapytam.

Jestem w Zakopanem raz w roku (Boze Narodzenie). Zawsze mnie korci zabrac jakis szubowczyk ale nie wypatrzylem zadnej gorki z dojazdem nadajacej sie do latania na zaglu.

Moze zle szukalem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latem usiłowałem dojechać na ten wierch, ale szkoda słów. Potrzebny precyzyjny opis jak tam się dostać. Ja przejechałem pod przejazdem kolejowym i później zacząłem powoli piąć się autem pod górkę. Strasznie wąsko i stromo. W końcu droga mi się skończyła i nie dało się dalej wdrapać. Ledwo udało mi się zawrócić. Nie wiem czy to może z innej strony jest dojazd, czy autem wcale tam się nie wjedzie i trzeba na nogach dotrzeć...

Prajtar, weź tu trochę naświetl jak tam się dostać i to jeszcze żeby ktoś nie pogonił. Górale mocno są przywiązani do swojej własności;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.