Jump to content

andrzejp

Modelarz
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About andrzejp

 • Birthday 06/07/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przejrzałem kilka ofert na Aliexpress i żaden ze sprzedawców nie wspomniał nawet o instrukcji, więc nie podejrzewam tego chińskiego sprzedawcę na Allegro, żeby się wyłamał.
 2. Nie bardzo rozumiem co chciałeś tym swoim postem wnieść do tematu. Jeśli chcesz wiedzieć, to na Aliexpress można go kupić nawet za 17 zł.
 3. Na to wygląda, że za 5$ nie dali programowania.
 4. No i poległem. Ten regulator wyraźnie nie ma ochoty do jakiejkolwiek współpracy. Ani instrukcja od kol. Władka, ani sześć różnych programatorów nie zmusiły regulatora do kapitulacji. Jedyne co potrafi ten regulator po podaniu zasilania na pełnym wychyleniu drążka gazu, to krótkie bip co mniej więcej jedną sekundę. Po zdjęciu gazu do zera odgrywa swoją melodyjkę i jest gotowy do kręcenia silnikiem. Podłączenie dowolnej karty programującej powoduje, że regulator robi bip co sekundę. Okazało się, że ten regulator kosztował 5$, więc może to jest przyczyną?
 5. Dzięki za podpowiedź. Mam tego złomu troszeczkę do różnych regulatorów. Jak nie pomoże programowanie na podstawie instrukcji, którą podesłał kol. Władek, to popróbuję programatorami, które posiadam.
 6. Dziękuję bardzo. Na pewno przetestuję.
 7. Zostałem poproszony o pomoc przez jednego z kolegów na lotnisku. Niestety nie mam tego regulatora pod ręką, ale przy następnej okazji spróbuję zrobić takie śledztwo. Szukając tego regulatora w internecie znalazłem jedynie informacje, że jest to regulator do wielowirnikowców. U sprzedawców nie znalazłem żadnych dostępnych instrukcji programowania. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że regulator lata w motoszybowcu i przydałby się hamulec do składanego śmigiełka.
 8. Jak co roku zapraszamy na kolejną edycję Pomorskich Zawodów Makiet Szybowców. Będzie to już VI edycja. Wszystkie informacje i rejestracja są tutaj.
 9. Czy ktoś ma do tego instrukcję programowania? Będę wdzięczny za pomoc.
 10. Krótka relacja i kilka zdjęć z Mistrzostw Polski F3F 2020 na naszej stronce www.f3f-klif.pl.
 11. Piotrze, a dźwigienki do serw też drukowałeś? Jeśli tak, to jak zrobiłeś wieloklin? Siłą, czy siłą i temperaturą?
 12. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do wzięcia udziały w V Pomorskich Zawodach Makiet Szybowców, które odbędą się w Kornem na lotnisku Kaszubskiego Towarzystwa Lotniczego w dniach 11-12.07.2020. Więcej informacji można znaleźć na stronie zawodów.
 13. Zawody modelarskie to rywalizacja sportowców, a nie "walki robotów". To tak na marginesie, bo widzę, że nie zrozumiałeś mojego porównania Jurku. Jeżeli sam się zaliczasz do tej drugiej grupy, to współczuję.
 14. Zawody bez witania się i gadania to "walki robotów", a nie zawody modelarskie ? Marcin ma 100% racji, że nie należy popadać w paranoję, ale uważam, że powinniśmy stosować się do zaleceń odgórnych. Czasu wręcz przeciwnie, jest mało ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.