Sprawdź kilka rzeczy.
Na początek sztywność konstrukcji, w środku ramy i mocowanie silników. Jak masz za długie osie w silnikach to też zachowuje się źle.
Bardzo istotne jest wyważenie śmigieł.
Jak te warunki nie są spełnione to nie chce prawidłowo latać.
Silniki kręcą się po aktywacji? (ja na początku tego nie ustawiłem i też był problem z lataniem )
Oczywiście ustawienie gazu w regulatorach jest bardzo istotne.
Jak nie używasz ACC to jego kalibracja nic nie da.
Pilnuj, żeby nie ruszać quadem przy podłączaniu pakietu. Jak nie masz pewności to kombinacją drążków możesz skalibrować żyroskop po podłączeniu.
Co w którą stronę, to wiem, dzięki:) problem w tym, że wydaje mi się,że jak użyję więcej siły to nowe łożyska będę mógł zachować do następnego silnika...
Ale rozumiem że udało Ci się wybić używając siły bez podgrzewania?
No i tu jest problem, krawędź jaka zostaje do zahaczenia jest naprawdę mała 0,1-0,2mm. Do wybijania mam pręt z jakiejś ośki, może użyje czegoś twardszego (stary frez, stempel..)
strona producenta (kuki) http://www.multiwiicopter.pl/
To jest chyba najlepszy z budżetowych, powyżej to już projekty zamknięte, bardziej lub mniej dopracowane.
Póki co baro nie działa jeszcze jak należy, ciągle jest poprawiany kod. Ja dokupię go dopiero jak zacznie lepiej działać.
Ja też mam Rhino 360mah i nic się za bardzo z nimi nie dzieje, ale akurat mocy to na nich za bardzo nie ma (wystarcza, ale na 500mah wyraźnie czuć różnice). Zamówiłem teraz 370 nano tech 25C, jak przyjdą to porównam. Też nie polecam nic cięższego.
Ale panowie tam są 2 serwa do lotek, więc niema żadnej różnicy jak przyklei się tą dźwignię. Niema znaczenia przebieg pomiędzy osią serwa a otworem na cięgno, to to i tak jest prosta.. Co innego jest jak mamy lotki na 1 serwie..
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.