Jump to content

koras

Modelarz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rhône Alpes
 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. Inne obbiorniki przechodzą gładko. Można jaśniej, nigdy nie grzebalem w oprogramowaniu nadajnika.
 2. Cześć. Odbiornik FrSky V8FR-II 2.4Ghz 8CH, nie mogę połączyć go z nadajnikiem, mimo wszystkich procedur zawartych w instrukcji, nadajnik taranis 9xd. Zaczynam myśleć czy przy zakupie nie zrobiłem jakiejś pomyłki.
 3. Bo to wszystko improwizacja była, plany były inne na dziś ale pogoda nie dopisała. Tak się skupiłem na mocowaniu kamery,że otrzezwienie przyszło w pierwszym zakręcie. Następnym razem będzie lepiej. Proszę docenić zaangażowanie i zwrócić uwagę na poświęcenie. Na filmie widać pasy na łące, nawóz, naturalny, całkiem miło :-)
 4. Krótki film z latania mimo zimna.Troche nerwowe reakcje w zakrętach z powodu zmiany SC przez kamerę. https://youtu.be/tXSdmAN9Z9Q
 5. Udało się szczęśliwie doprowadzić budowę do końca, dziś krótki oblot, przy ostatnich promieniach słońca. Wrócił w jednym kawałku do domu. Pierwsze wrażenie, szybki i dziki.
 6. przeglądałem silniki z serii PROPDRIVE, 370 W wydaje się sporo. może ten https://hobbyking.com/en_us/propdrive-v2-2826-1000kv-brushless-outrunner-motor.html dziękuje, będę pamiętać.
 7. Nie mogę znaleźć tego nadajnika na rynku pierwotnym, ktoś, coś wie gdzie i jak, czy już po ptakach?
 8. Witajcie. Kilka dni temu rozpocząłem budowe motoszybowca E Hawk1500 z kitu. Prace konstrukcyjne z skrzydłami są w toku i nie ma z tym większego problemu. Trochę gorzej jest z doborem osprzętu, mnogość ofert i nieznajomość tematu powoduje ból głowy. Zacznę od napędu, przeglądając fora internetowe widzę duże zróżnicowanie w montowanych silnikach. Z grubsza skłaniam się do silnika Turnigy Aerodrive SK3 2830. https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-2830-1020kv-brushless-outrunner-motor-1.html Wydaje mi się, że ten silnik ma wystające część wału z przeciwnej strony niż by to wynikało z potrzeby mocowania wewnątrz kadłuba, w przeciwieństwie do motorka z linku poniżej, który jednak jest dostępny tylko w magazynie UK. https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-2830-920kv-brushless-outrunner-motor.html Jeśli dobór napędu jest niezbyt szczęśliwy proszę o krytykę. Pozdrawiam Marcin
 9. Witajcie. Mam na imię Marcin, po 20 latach wróciłem do modelarstwa. Aktualnie mieszkam we Francji(Alpy). Przez minione lato biłem piankowcem o zbocza gór. Aktualnie zaczynam budowę elektroszybowca z kitu. Stąd moja obecność, przyda się wiedza kolegów. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.