Jump to content

a74BACK

Modelarz
 • Posts

  1,181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

a74BACK last won the day on November 2 2020

a74BACK had the most liked content!

Reputation

189 Excellent

About a74BACK

 • Birthday 06/04/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grudziadz
 • Zainteresowania
  Brak
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponawiam pytanie po raz trzeci. Czy da się kupić ramę/rower trekkingowy z ramą węglową?
 2. Ponawiam pytanie. Kupię węglową ramę do roweru typu trekking? Błotniki, bagażnik z tyłu itp pierdoły... Jeżeli tak, to gdzie (ewentualnie cały rower) w rozmiarze jak to kiedyś podawali 23.
 3. Da się kupić ramę carbon z możliwością montażu bagażnika, błotników i amortyzatora (przód) do typowego roweru trekkingowego? Bo póki co widzę, że moda jest na gravel, ale takim zgrzewki wody ze sklepu nie przewiozę.
 4. Analogicznie jak Lada 2107 to włoski Fiat 125 😁 PS Niektórzy z Was nie myśleli zostać ekspertami PKBWL ?
 5. Zapytam, co Was tak boli w tych autach elektrycznych? Każdy musi je kupić, czy chce, czy nie chce?
 6. Generator nie ma kółek i nie porusza sie samodzielnie? ?
 7. Generator diesla pracuje w optymalnych warunkach, produkując energię elektryczną dla aut elektrycznych. Analogicznie jak lokomotywa spalinowa. Stare zdjęcie gdzieś z Australii, gdzie nie było w tym czasie infrastruktury elektroenergetycznej. Nie wiem, co Cię zdziwiło?
 8. Strasznie się Kuba spieszysz, zmiany regulaminu FAI dotyczące spraw proceduralnych tak szybko nie da się zrealizować ? Może bliżej 2035 czegoś można by się spodziewać ?
 9. Poczekaj, poczekaj, jak Jurek już uzdrowi sytuację w F3F to kto wie, może będzie czas na inne klasy! Jurek to dobry uzdrowiciel jest! Potrafi! Także, jak to mawiał Mistrz ZEN, Zobaczymy... ? Najkrócej to trzeba pokonać 10 baz o odległości 100m w jak najkrótszym czasie. Latasz od bazy do bazy. Potrzebna jest do tego mała lub duża górka, od biedy wał wiślany, albo inny.
 10. Panowie klikamy tutaj: W jednym zdaniu opisujemy problem i aukcję zdejmują, potem pojawi sie na nowym koncie, ale systematycznie jak będziemy zgłaszać, oszust sobie odpuści.
 11. Zaskoczyłeś mnie teraz swoim brakiem argumentów! ?
 12. Nie, tylko pytam bo ostatnio z procedurami Ci nie poszło i nie chciałbym skandalu międzynarodowego na Żółkiewce ?
 13. Regulamin w FAI będziesz zmieniać, żeby z głównym sędzią nie było problemu w nieistotnych kwestiach proceduralnych? ?
 14. Jurek jest jak ruska propaganda, sam wierzy w głupoty które wypisuje. Przeciętny Rosjanin zadaje sobie pytanie skoro jest tak dobrze, dlaczego jest tak źle? Może go do Sołowiowa zaproszą? Łukasz przecież Jurek napisał, że ma bardzo dobry kontakt z polskimi zawodnikami f3f (pięcioma) i wie co w "trawie piszczy", czego nie rozumiesz ??? No i całe szczęście! ?
 15. Nie no Jurek, powinieneś mi podziękować za te posty, bo m.in dzięki mnie mogłeś sobie popisać na forum nt. F3F. Jednak w realnym życiu na zboczu już mało kto Cię słucha ?? Naprawdę mnie nie doceniasz, a ja tak się staram!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.