Jump to content

a74BACK

Modelarz
 • Content Count

  721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

a74BACK last won the day on October 13 2019

a74BACK had the most liked content!

Community Reputation

76 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grudziadz
 • Zainteresowania
  Brak
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z czujnikiem halla, czy bez, nie ma znaczenia. Nikt nie odczuje różnicy, czy amator, czy zawodowiec. Co do niezawodności poszczególnych rozwiązań się nie wypowiem.
 2. No to tym bardziej. Dozymetr sobie kup .-)
 3. Zazwyczaj łatwo taką bombę znaleźć, bo zostawia lej. Tej z fosforem to nawet szukać nie trzeba. Rozumiem, że potrzebujesz coś do tych niewybuchów
 4. Mam sky ev 2m regulator chyba 20A, silnik turnigy, lipo 3s 1300. Serwa na ogon jakieś małe cyfrowe z hk, a w skrzydłach 939mg corony łopatki 12x6 z hk + węglowy kołpak hk. Idzie pionowo w górę do lotu jakieś 800g. Poszukaj sobie gdzieś na forum szczegółów wyposażenia. PS Kup 2m, skrzydła składają się na 3 części, więc prawie nic nie zajmują.
 5. 3 minuty ciszy bez Ciebie bezcenne i jeszcze 17 ! Hehe. Wygląda na to, że jest OK. Balast sie poprzewalał i działało wszystko .-)
 6. Dzisiaj całkowicie sam co mnie bardzo cieszy nalatałem się w Parskach. Treningowy sprzet pomiarowy wskazywał od 45 do 50s czyli fajnie.
 7. Nie wiem, nie miałem wiatromierza, ale kilogram można było włożyć.
 8. Bielik ma w genach nie bać się niczego. Świszczący laminat na zboczu nie wzbudza u niego emocji .-)
 9. To akurat nie wyznacznik "dziadostwa", choć chińskie w turnigy lepsze bo gną się jak gwoździe i nie pękają .-)
 10. W moich okolicach, specjalnie nie widzę jakiegos zauważalnego zmniejszenia populacji, ale o to trzeba by zapytac ekspertów. Jak sąsiad wyciął drzewa za płotem ubyło mi kopciuszków i srok.
 11. Kiedyś latałem Mefisto i z nudów goniłem takiego. W końcu uderzyłem leciutko go w skrzydło (musnąłem). Wtedy "zapadł na mnie wyrok" Gonił do samej ziemi, a mefisto już nie było takie szybkie jak się wydawało.
 12. Kolega u nas też miał jakiegoś Graupnera z tej nowej serii. Któregoś pięknego dnia napięcie wyświetlane na radiu z czasem zamiast spadać rosło i rosło. Coś tam się w środku spier... i podobno nie dało się naprawić lub naprawa była nieopłacalna. Osobiście w Graupnerach zatrzymałem się na MC-15 w 35Mhz ! Na tamte czasy radio marzenie ! Solidna obudowa fajne "małe" odbiorniki i możliwość powieszenia szmatki na końcu anteny bezcenna ! Teraz mam byle badziew z chin i też działa !
 13. Klepałem i dupa. Do tego Chrome wywalał powiadomienie o "fałszywej stronie", no ale nie drażę dlaczego, bo już temat rozwiązany .-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.