Jump to content

a74BACK

Modelarz
 • Content Count

  1,088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

a74BACK last won the day on November 2 2020

a74BACK had the most liked content!

Community Reputation

176 Excellent

About a74BACK

 • Birthday 06/04/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grudziadz
 • Zainteresowania
  Brak
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a74BACK

  L39

  Piloci się nie katapultowali, gdyby to zrobili napisałbym, że ustawka
 2. Janek, całe szczęście, że takie dziury są bo można na nich polatać. Zazwyczaj brakuje laminarnego opływu powietrza i lata się tak sobie. W sumie można przyjąć, że wysokość nie jest najważniejsza, a to co przed nami
 3. a74BACK

  Kalkomania

  Co do ceramik, to kupuję czasem takie kalkomanie, drukuję laserem i "wypalam w piekarniku" to działa i trzyma elegancko.
 4. a74BACK

  Kalkomania

  Tak kiedyś sie Jacek robiło, ale teraz to pewnie gumy arabskiej nawet nie da się kupić
 5. Ewidentnie przyoszczędził na opaskach Rozumiem, że sprzedałeś mu więcej. Ja zasugerowałbym wymianę tej klepki OSB na dąb i będzie
 6. Dobrze zrobiłeś ! Za jakiś czas przeskocz do innego operatora (nawet wirtualnego) i tak "w koło Macieju". Sam co prawda od chyba 3 lat jestem w "adwamobile", bo mają najtańszą ofertę na kartę 19.90 bez limitu. Jednak jak tylko pojawi się coś tańszego rozstanę się z nimi bez skrupułów.
 7. Długość bloków (maksymalna) reklamowych i ilość (maksymalna) w konkretnej audycji jest ściśle określony przez KRRiT, to co w tej chwili widzisz, to maksymalizowanie tego obszaru. Co Ci doradzę ? Wyłącz to g... ublock origin
 8. Do tego teraz w wielu sieciach razem z firmware telefonu jest tzw soft knox (samsung) (oprogramowanie kontrolujące, z możliwością zablokowania, jak abonament nie jest płacony). Straszne dziadostwo.
 9. Operatora zmień na takiego jakiego uważasz za najlepszego w twojej okolicy, ale telefon (oczywiście jeżeli masz taką potrzebę) jak ktoś już tutaj pisał weź oddzielnie na jakieś raty 0% -zamów w sieci (aledrogo, rtv euro itd). Wyjdzie najtaniej PS Zapewne twoje rozmowy wyglądały tak:
 10. Irek, weź zakończ tą sprawę z nimi i przejdź na kartę. Skończą Ci się problemy z naliczaniem nie wiadomo czego. Zrobisz sobie automatyczne doładowanie określoną kwotą w banku i w najgorszym przypadku będziesz stratny doładowanie, jak coś się pop... Minie powiedzmy pół roku, znajdziesz atrakcyjniejszą ofertę i przeskoczysz na innego operatora. Tak z kwiatka na kwiatek, jest taniej i bez nerwów PS To moja filozofia, ale każdy ma swoją.
 11. Nie lepiej będąc osobą fizyczną korzystać z ofert na kartę ? Konkurencyjność nie gorsza, a w każdej chwili można rozstać się z dowolnym operatorem ? PS Stali klienci operatorów (długoletni) są najczęściej brzydko mówiąc dy... To jest dla mnie niezrozumiałe, bo pozyskanie nowego jest kosztowniejsze niż utrzymanie starego klienta, ale tak jest.
 12. a74BACK

  Wpływ malowania

  Rozcieńcz ten capon (nitrocelon) do konsystencji bliskiej "wody" Łatwiej będzie ci położyć japonkę. Połóż folię na wszystko. Estetycznie, folia wzmocni Ci konstrukcje bardziej niż japonka. Prosta robota, nawet jak spierdzielisz to i tak będzie dobrze wyglądało.
 13. a74BACK

  Wpływ malowania

  Przyjedź wcześniej to nie będziesz stał w idiotycznie długiej kolejce Na plus mimo długości sprawnie idzie... Drobne na głupi płatny parking weź (wydaje resztę)
 14. a74BACK

  Wpływ malowania

  To jak do tej japonki podchodzisz jak "pies do jeża", oklej kadłub folią termokurczliwą.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.