Jump to content

a74BACK

Modelarz
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

a74BACK last won the day on October 13 2019

a74BACK had the most liked content!

Community Reputation

149 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grudziadz
 • Zainteresowania
  Brak
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To teraz jak rękę włoży w dorosłą roślinę, to mu zeżre z przedramieniem
 2. Dokładnie w ok 60*C jest już "glutowaty". Możesz też jak sugerujesz pogrzać lutownicą, też się sprawdzi .-)
 3. Nie ma potrzeby malowania bezbarwnym. Akryl wytrzyma bez problemu.
 4. No właśnie ! Zainstalowałeś takiego ubuntu na lapku i DZIAŁA ! O to chodzi. Jednak jak będziesz chciał używać czegoś nietypowego (kamery, jakas podczerwień, plotery etc) to zaczynają się schody. Nigdy nie wiesz, czy zajmie Ci to 30 minut, czy 4h ! Nawet po tym czasie nie ma pewnosci, że cos zadziała tak jak powinno. .-) Natomiast Windows wspiera naprawde pierdylion różnych sprzetów a instalacja tra kilka, kilkadziesiąt sekund i co z tego, że czasami wymaga restartu ?! Dlatego do zastosowan domowych dla zwykłego użytkownika który nie musi i nie chce poznawać linuxowych komend podczas instalacji jest o niebo lepszy.
 5. Instalacja nowego sprzętu i linux hehehehe. Windows instalujesz DZIAŁA Linux instalujesz.To nie może zadziałać za pierwszym podejsciem. Tak działa tylko tym z poradników na youtube. Widać, że nie masz specjalnych wymagań .-) Pozdrawiam i odradzam jeszcze raz wszystkim linuxa do zastosowań komputera osobistego. Natomiast polecam do budowy systemów automatyki, serewrów etc.
 6. "Życie to śmiertelna choroba... itd" Może Ci faceci w "rurkach" będą panikować, ale od topienia ołowiu w puszce raz na ruski rok jeszcze nikomu nic się nie stało. Jednak nie polecam tego robić w domu z ołowiem z akumulatora bo strasznie kopci. Lepsze świeże powietrze i palnik gazowy.
 7. Od sklepów nie spodziewaj się niczego oprócz niskiej ceny i fv/paragonu. PS Mi się w takim g... rozleciała obudowa filtra powietrza. Muszę kupić nową, bo nie da się jej już skleić.
 8. Ja nigdy się z tym nie bawię, więc może im pomagałem. Jak motor nie ciągnął to znaczy, że trzeba lądować. Druga sprawa, że na motorze latam sporadycznie
 9. Czego się spodziewałeś po bardzo tanim chińczyku ? Mam podobną płaciłem 250zł chyba i działa do dzisiaj. Twoja wymaga przeglądu zerowego Weź to w imadło mocno "pierdzielnij" i będzie ok
 10. Dzieci wychowane w FARTUSZKACH. Co za durny tekst...
 11. Z akumulatora odradzam, bo straszny "syf". Przetapianie tego (w domu), jak ktoś nie mam ogródka to koszmar. Ciężarki dla nurków będą ok
 12. To musisz sobie pojechać do Nowego i zacząć trenować przy 7m/s, a potem przy większym wietrze. Jak nie mam ciśnienia, to tam nie latam, bo jest tam po prostu niebezpiecznie, przy większej sile wiatru. To film z Nowych Marz i ląduje się tam bardzo fajnie jak na nadwiślańskie zbocze.
 13. Szczególnie, że instalacja głupiej karty sieciowej (powiedzmy firmy krzak), może zająć jak dobrze pójdzie 30 minut, a jak są drobne problemy z repozytorium to tylko 4h, albo wcale... To nie jest system do domowego użytku ! Owszem, mam linuxa który pracuje 24h/dobę 365dni w roku, ale to system "inteligentnego domu" + nexcloud, serwer SIP itd. Do normalnego korzystania dla przeciętnego usera Windows 10 jest systemem IDEALNYM. Linux SUPER system dla projektantów automatyki wszelkiej maści i zrobienia systemu konkretnie pod swoje rozwiązania. Lub jak już zadziałają jakimiś kulawymi rozwiązaniami typu maszyna wirtualna itp. Potem nie wspiera wielowątkowości, nie wykorzystuje wszystkich rdzeni itd. To przysłowiowa orka na ugorze.
 14. No i zabawa rozpoczęła się na nowo ! Bez zbędnego gadania i marudzenia w "internetach". Dzisiaj Nowe Marzy w temperaturze prawie 30*C w cieniu, ale a to wietrze 5-7m/s Mocna lewa odchyłka sugerowała na Nowe, ale dało się polatać. Nowe przy tej prędkości wiatru (7-8m/s) jest bardzo trudne przy lądowaniu.
 15. Nie ma problemu. Przyjemnego przeglądania zdjęć. Windows 10 to świetny system, niebo lepszy od 7, która była nową odsłoną windowsa visty. 10 to najlepszy system do komputera biurowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.