Jump to content

icmag

Modelarz
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Piotrków Trybunalski
 • Imię
  Jan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego sklepu http://www.nastik.pl/pakiet-eneloop-nimh-2000mah-p-3970.html Będzie ok ?
 2. Dziękuję wszystkim za wypowiedź jestem mile zaskoczony taki zainteresowaniem tematem. Po głębszym zastanowieniu się i wzięcie pod uwagę wszystkie za i przeciw, zdecydowałem jednak o zakupie już gotowego pakietu : Pakiet Eneloop 9.6V NiMH 2000mAh To chyba będzie najbardziej sensowne rozwiązanie. Pozdrawiam
 3. A masz może jakiś namiar na sprawdzony sklep ?
 4. Witam mój pierwszy temat na forum proszę o przeniesienie jeżeli dodałem w złym dziale. Więc do rzeczy mam pytanie i problem dotyczące wyboru akumulatorów do aparatury Futaba 7c jako że mój pakiet był przez dłuższy czas nie używany planuje wymienić go na nowy. W sklepie modelarskim zakupiłem koszyk na 8 sztuk akumulatorów i przylutowałem wtyczkę. W chwili obecnej zastanawiam się nad wyborem odpowiednich i w miarę najlepszych akumulatororów. Mój wybór to: Akumulator R6/AA 2500mAh PANASONIC ENELOOP PRO 1,2V NiMH Ready2Use Ładowalne do 500 razy Gotowe do użycia (Ready2Use) Najwyższa pojemność wśród akumulatorków nowej generacji 2500mAh Zachowuje 85% pojemności po 12 miesiącach przechowywania! Wyższe napięcie niż inne akumulatory z ogniwami suchymi Pracuje w niskich temperaturach do -20ºC! Posiadają do 28% większą pojemność Japoński projekt i technologia Naładowany w procesie produkcji energią słoneczną i gotowy do użytku Odporne na wysokie temperatury -Czy ktoś jest w posiadania wyżej wymienionych akumulatorów ? Czy nadadzą się do nadajnika ? Cena za 4 sztuki - 60 zł Warto ?
 5. Super model, fajnie było zobaczyć parę ciekawych rozwiązan i sama relacje z budowy - gratulacje. ?️
 6. Witam wszystkich mam na imię Janek po dłuższej przerwie powoli wracam do modelarstwa , jak byłem młodszy zajmowałem się modelami spalinowymi i modelami z epp air combat. Obecnie szukam planów makiety - messerschmitt bf 109 z rozpiętością skrzydeł 1.8 - 2m. Forum przeglądałem parę razy, aczkolwieknie dawno zdecydowałem się założyć konto. Niżej mój ostatni model super sportster. Używam nadajnika futaba 7c 2.4 Tyś ss fasst. Pozdrawiam ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.