Jump to content

Fiteq

Modelarz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Imię
  Filip

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak mógłbym kupić u Pana taki kabel? Bo na stronie nie ma możliwości kupna ( chyba że nie widzę).
 2. Niestety na każdej stronie jakiej patrzyłem jest produkt niedostępny ?
 3. Dziękuje za odpowiedź, niestety nie mam żadnego serwo w domu ani kabla do aparatury, czytałem, że można zrobić taki przewód i potrzeba konwerter usb to ttl? Mógłby Pan rozjaśnić mi ten temat?
 4. Zbudowałem pierwszy quadcopter i skonfigurowałem kontroler lotu w librepilot, potem program zaproponował konfiguracje nadajnika i tu pojawia sie problem. Librepilot nie wykrywa ruchów pitch i yaw i nie wiem co może być przyczyną tego. Czy może być to spowodowane zła konfiguracją w t6config? Czytałem sporo na temat mojej przypadłości, ale nie wiele sie dowiedziałem. Dodam, że kupiłem nadajnik i odbiornik używane i wcześniej aparatura była używana w łódce zanętowej.
 5. Witam, mam problem z konfiguracją nadajnika hk-t6a v2 (odbiornik hk-tr6a) w programie librepilot. Zacząłem budowę mojego pierwszego drona, kontroler lotu bez problemu skonfigurowałem, ale przy konfiguracji nadajnika jest już problem. Program nie wykrywa „pitch” i „yaw” i nie wiem co może to powodować. Trzeci dzień próbuje wymyślić co jest nie tak, niestety bez skutku. Prosiłbym Was o pomoc. Specyfikacja: CC3D evo f450 rama silniki emax 2213 i esc rctimer 20A aparatura hobbyking hk-t6a v2, odbiornik hk-tr6a
 6. Witam, będę miał do Was kilka pytań związanych z quadcopterem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.