Jump to content

Tommyy

Modelarz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tommyy

 • Birthday 02/09/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Janoszyce
 • Zainteresowania
  Pilotaż, lotnictwo, motoryzacja
 • Imię
  Tomasz

Contact Methods

 • GG
  25792898

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tommyy

  Gaźnik MVVS 2.5

  Poproszę, przydadzą się
 2. Tommyy

  Gaźnik MVVS 2.5

  Owszem mają igliczkę, ale rozpylacza analogicznego do 6.5 Żeby to miało ręce i nogi musiałbym zadobyć rozpylacz, którego już nie ma. Panie Marku, jeżeli to możliwe - byłoby super. Pawle, jak nie zdobędę rozpylacza to będziesz jedyną deską ratunku :)) Wracając do Modelmaking - zostało już im niewiele asortymentu do mvvs - ów, szkoda. Z rozpylaczem się spóźniłem i nie będzie już nigdy dostępny. Także jeżeli któryś z forumowiczów posiada rozpylacz (lub nawet cały gaźnik) - proszę o odzew. (Jeżeli admin uzna że temat bardziej do giełdy - proszę o przeniesienie).
 3. Tommyy

  Gaźnik MVVS 2.5

  Cześć, Mam pewien problem z gaźnikiem do mvvs - a żarowego o pojemności 2.5 cm3. Silniczek kupiłem okazyjnie, ma kompresję ale ma wybrakowany gaźnik. Brak iglicy paliwa. W ogóle rozpylacz (mosiężny, poniżej) jest jakby nie od mvvs (chyba że się mylę i były dwie wersje gaźników). Powyżej zdjęcie gaźnika mvvs 6.5 dla porównania. Analogicznie tak samo powinno to wyglądać poniżej, czy się mylę?
 4. Tommyy

  Silniczek 2.5

  pracy 4-5 sekundowej zgadzam się w 100%
 5. Tommyy

  Silniczek 2.5

  Zwykle daję sobie z nimi radę, ale ten jest uparty. Obsługi tam nie ma wiele. Uruchamianie wg. instrukcji lub na bogatej mieszance i skręcam śrubę kompresyjną o tyle, że zacznie łapać i popuszczam i zawsze startuje ale ten nie chce.
 6. Panie Mariuszu, a czy przerobienie mk-17 na żarowy to jest jakiś problem pod względem technicznym? wiem, że ktoś na forum stosował świecę z cstkama. Bardziej chodzi mi o przeróbkę w sposób, taki jak to powinno wyglądać tj. podkładka. Oraz jak wydłuży się żywotność takiego silniczka po przeróbce?
 7. Tommyy

  Silniczek 2.5

  Do autora głównego posta: czy marz odpalał Ci bezproblemowo od razu? Spotkałem się gdzieś z opinią jakoby montaż łożyska na wale jednostronnie krytego miałby poprawiać uruchamianie w stopniu znacznym. Podejrzewam, że coś może w tym być, bo mój mk-17 pali od palca, a marz 2.5 maksymalnie 3s pracy. Zupełnie, jakby brał lewe powietrze. Co do nafty - również używam JET-A1 z aeroklubu, spaliny mają lepszy zapach niż na tej oświetleniowej.
 8. Dzień Dobry Wszystkim! Parę słów o sobie, modeluję od dziecka, były to głównie gumówki i rzutki. Czasem był jakiś szybowczyk. Obecnie od 2 lat wracam do pasji, by zbudować coś poważniejszego. Jeszcze raz cześć! Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.