Jump to content

Andrzej93

Modelarz
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Andrzej93

 • Birthday 11/06/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pogorzela
 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. Andrzej93

  Statecznik DLG

  Witam. Mogę Ci pomóc. Mam formy do sterów modelu dlg Orion. Mogę dorobić stery, każda ilość.
 2. Witam. Czy miał ktoś styczność z tym oto silnikiem? Proszę o jakiekolwiek opinie. http://www.nastik.pl/dualsky-glider-xm5060egl12-brak-p-9082.html
 3. Dziekuje za opinie. Pozdrawiam
 4. Andrzej93

  PZL-101 Gawron

  Ja tez proszę o plany. andrzejdudkowiak93@wp.pl
 5. Cześć! Mam pytanie czy używał lub miał ktoś styczność z tymi serwami? Czy są coś warte? JX Servo PDI-HV7232MG https://hobbyking.com/en_us/jx-pdi-hv7232mg-digital-high-voltage-high-torque-coreless-metal-gear-servo-31-5kg-0-09sec-72g.html Dodam że szukam serw do modelu Dromader, rozpiętości 243cm i wadze około 7,5kg do lotu.
 6. Powód był jeden. Znajomy chciał podjąć się wyzwania, chciał mi pomóc. Miałem mało czasu na budowę skrzydła samemu a jemu sprawia to przyjemność, tak więc stworzyl skrzydło dla mnie. Mi pozostało tylko okleic. Moim założeniem było skrzydło tak jak mi proponowałes. Powoli powstaje drugi model z skrzydłem już proponowanym przez ciebie.
 7. "EDIT" Sławku profil zastosowałem Ag25/26. Ciężki i trudny profil w tradycyjnym wykonaniu. Mi pomogło kilku znajomych w stworzeniu takiego skrzydła. Jest prawie na ukończeniu więc za jakiś czas będą zdjęcia już gotowego modelu.
 8. Gratulacje ukończenia projektu. Piękne kolory. Powodzenia w oblocie, mile widziane zdjęcia i filmy z pierwszego ulotnienia modelu.
 9. Fajny model. Pochwal się jak zachowuje się w powietrzu. Mile widziany jakiś film z lotu.
 10. Dzięki. Stery wzorowałem na modelu pulsar 2.5e, z tym że delikatnie je powiększyłem. Skrzydło właśnie chciał bym z profilu AG25, 26,i 27 ale wiem że to będzie trudne. I wolał bym zrobić skrzydło z wyciętych żeber niż robić je z szablonów, po prostu brak czasu.
 11. Witam. Zabrałem się za budowę szybowca własnej konstrukcji do worzenia się po niebie. Powstało coś takiego co na zdjęciach. Planuję rozpiętość 2.8m. Całość ze zdjęcia jak narazie waży 170g, myślę że nie jest źle. Kadłub powstał metodą kopyta traconego. Na skrzydło planuje wykorzystać profil AG25. Może ktoś mógł by polecić jakiś profil typowo termiczny już przetestowany?
 12. Andrzej93

  Silniczek 2.5

  Mieszankę robiłem według kolegi czarobest, z tego względu że też robił na motulu 710 a taki olej poprostu miałem więc nie kombinowałem. Myślę że mieszanka jest ok, z wydechu idzie ładna szmuszka dymu i oleju. Też nad kolejną mieszanka rozważam z on z tego względu że chce silnik zamontować w rc i pełna moc nie potrzebna, a byle silnik służył. Kolega czarobest napisał że oleju około 24% ale ja i tak od siebie dodałem troszeczkę smarowania. Ja dalem 35%eter, 37%nafta, a reszta olej motul 710. Rezultat na filmie!
 13. Andrzej93

  Silniczek 2.5

  Dziękuję koledzy za wskazówki. Silnik odpala i pracuje tak! Dziękuj za wskazówki co do mieszanki paliwa wszystko jest ok! VID_20200529_221215.mp4 EDIT Śmigło ściągnięte z takiego samego silnika tylko że nie na chodzie.
 14. Andrzej93

  Silniczek 2.5

  Znajomy mi zprezentował śmigło i kołpak do tego silniczka, wszystko oryginalne. Kołpak jakiś przetarty, śmigło oryginał. Ja miałem silnik on mi resztę zprezentował i mam.
 15. Andrzej93

  Silniczek 2.5

  Więc jak to się mówi " stara dobra szkola" nie zawsze taka dobra sądząc po tym do czego był zamocowany silnik który przelerzal kupę czasu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.