Jump to content

Andrzej93

Modelarz
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Andrzej93

 • Birthday 11/06/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pogorzela
 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. Witam mam na sprzedaż stery do f3k. 2 komplety i jeden ster kierunku. Komplet waży w granicy 14g. Cena 160zl wszystko że zdjęć z wysyłką po mojej stronie.
 2. Śmigło zamówiłem u Pana Bieli. Bardzo szybki i jasny kontakt. Zamówienie droga internetowa, czas oczekiwania 2 tygodnie i miałem u siebie. www.smigla.com
 3. Na tą chwilę model wraz z serwami podpiętymi pod ogon i zbiornikem z wężami do paliwa waży 3,860kg . Więc myślę że dotowy pomalowany będzie miał równe 4kg. Dojdzie silnik 1.5kg plus reszta, wiec myślę że 6,500kg do lotu wyjdzie. Ale to tylko moje przypuszczenia
 4. Sprawdzę po pracy dokladnie. Z tego co pamiętam to skrzydło było przed tkanina i waga wychodziła t tym stanie chyba 3,150kg z tym podwoziem ze zdjęcia i trzema podpiętymi serwami na ogon. Celuje ze cały model gotowy do lotu wyjdzie w granicy 6,500kg ale to wyjdzie w praniu.
 5. Kadłub jest pokryty balsa 2mm. Wszystko pokryte tkanina szklana 24gm2 i zywicą epoksydową. Szlifowanie i po szlifie wszystko malowane podkładem akrylowym z wypełniaczem. Znowu szlifowanie i dopiero końcowa baza kolorów, na to lakier akrylowy. Skrzydlo to rdzeń styropianowy kryty balsa. A proces ten sam co na klubie, tkanina, zywica, detale, no i pozostało resztę drobiazgów podopinac No i w końcu pomalować. A detale między innymi nity, to dobra i szybka metoda, strzykawaka z małą igła, do strzykawiki zywica epoksydowa w miarę gęsta no i punktowanie na całej powierzchni. Dosyć fajny efekt wychodzi.
 6. U mnie tak to wygląda rozpiętość dokladnie 244cm. Koła tymczasowe, będą większe. Może sie jakieś zdjęcie przydać.
 7. Niestety plany tylko to co dostępne w Internecie i skalowanie. Mi skalował znajomy i to prosto z drukarki na dużych formatach, nawet nie mam żadnych plików by udostępnić. Po pracy wybiorę się na modelarnie i podeślę kilka fotek na jakim jestem etapie, może będą pomocne w budowie.
 8. U mnie motor chce założyć między 40ccm a 55ccm. Docelowo ma byc boxer 40ccm, smiglo 18x6 4 łopatowe.
 9. Życzę powodzenia w budowie. Fajny temat, buduje też dromadera, rozpiętość coś koło 240cm.
 10. Andrzej93

  Statecznik DLG

  Witam. Mogę Ci pomóc. Mam formy do sterów modelu dlg Orion. Mogę dorobić stery, każda ilość.
 11. Witam. Czy miał ktoś styczność z tym oto silnikiem? Proszę o jakiekolwiek opinie. http://www.nastik.pl/dualsky-glider-xm5060egl12-brak-p-9082.html
 12. Dziekuje za opinie. Pozdrawiam
 13. Andrzej93

  PZL-101 Gawron

  Ja tez proszę o plany. andrzejdudkowiak93@wp.pl
 14. Cześć! Mam pytanie czy używał lub miał ktoś styczność z tymi serwami? Czy są coś warte? JX Servo PDI-HV7232MG https://hobbyking.com/en_us/jx-pdi-hv7232mg-digital-high-voltage-high-torque-coreless-metal-gear-servo-31-5kg-0-09sec-72g.html Dodam że szukam serw do modelu Dromader, rozpiętości 243cm i wadze około 7,5kg do lotu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.