Jump to content

Lothus

Modelarz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Skąd
  Sosnowiec
 • Imię
  Przemek
 1. Witam , mam nadzieję że nie powielam tematów ale szukałem i nie znalazłem tego problemu opisanego. Mianowicie mam problem z połączeniem APM 2.8 z PC, niezaleznie od wersji oprogramowania jakie zastosowałem APM nie łączy mnie z PC w całości-co to oznacza? Na sztucznym żyroskopie widzę że jest obrócony o 180 stopni i podczas ruszania widzę że reaguje. nie ma możliwości wgrania wsadu gotowego. Próbowałem zmieniać kable /wejscia etc i nic, podczas łączenia wyskakuje zaś komunikat Failed to update home location 1, i zaczyna łączyć i nic ...macie jakieś pomysły ?
 2. Witam szanowne grono;) Szukam speca od APM, mam konkretnie 2.8. Problem polega na tym że po wyjęciu apm z urzadzenia nie mogę sie połaczyc z PC. Po wstępnym podłączeniu na planerze pojawia sie sztuczny horyzont i żyroskop zmienia na sie na odwrócony. Pojawia sie ko munikat ze nie zostana zaladowane lokalne ustawienia i zaczyna łaczyc w nieskonczonosc. Nie mam opcji zresetowania z poziomu programu-planner list. Przycisk resetu na apm jest chyba dla jaj bo w zasadzie nie wiem do czego sluzy.. Predkosci COM ustawione , lacza zmienialem, mission planera chyba wszystkie odmiany przerobilem, wypiąłem gps, telemetrie zeby uniknać zwary przypadkowej. Jak macie jakis pomysł to chetnie sprobuje;)
 3. Witam szanowne grono;) Szukam speca od APM, mam konkretnie 2.8. Problem polega na tym że po wyjęciu apm z urzadzenia nie mogę sie połaczyc z PC. Po wstępnym podłączeniu na planerze pojawia sie sztuczny horyzont i żyroskop zmienia na sie na odwrócony. Pojawia sie ko munikat ze nie zostana zaladowane lokalne ustawienia i zaczyna łaczyc w nieskonczonosc. Nie mam opcji zresetowania z poziomu programu-planner list. Przycisk resetu na apm jest chyba dla jaj bo w zasadzie nie wiem do czego sluzy.. Predkosci COM ustawione , lacza zmienialem, mission planera chyba wszystkie odmiany przerobilem, wypiąłem gps, telemetrie zeby uniknać zwary przypadkowej. Jak macie jakis pomysł to chetnie sprobuje;)
 4. Witam , jestem raczej nowicjuszem i mierzę się z problemami APM w łódce zanętowej, pozdrawiam
 5. Witam , nie masz może jakichś materiałów które rozwiązać mi problem resetu APM2.8 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.